АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -3°C
Львов: 8°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 4°C

Через брехню Кулявлоба Європа виставила рахунок Україні на 170 мільярдів

Через брехню Кулявлоба Європа виставила рахунок Україні на 170 мільярдів
Через брехню Кулявлоба Європа виставила рахунок Україні на 170 мільярдів

Інвестори-іноземці виставили Україні рахунок на майже 170 млрд. грн. за невиконання зобов’язань. Загальна кількість таких претензій іноземців - 21.

 

Ця сума не порівнянна з аналогічними вимогами кредиторів в попередні роки, адже, в 2014 році вона становила 30 млрд грн, в 2013-му - близько 20 млрд. Таке суттєве зростання судових вимог з-за кордону в Мін’юсті пояснюють кількома причинами. По-перше, збройною агресією Росії, яка змушує інвесторів вимагати повернення своїх коштів. По-друге - «опором процесам деолігархізації». Олігархи, яких змусили платити більше за користування природними ресурсами, всіма силами намагаються ініціювати «штучні претензії до держави, користуючись складною економічною ситуацією», говорять у Мін’юсті. Крім того, значну роль відіграло падіння курсу гривні і погана робота судової системи.

Втім, схоже, що у Кабміні досі просто нездатні визнати свою неспроможність. Адже світові кредитори, які йшли назустріч українському Кабміну, прекрасно розуміли, якою є ситуація в державі. Однак сподівалися, що Яценюк і його команда таки спроможуться на реформи. Нагадаємо, що небажання та неспроможність уряду Яценюка провадити будь-які дієві реформи вже змусили піти з Уряду чимало європейських фахівців, покликаних допомагати у реалізації цих реформ. Але, як стверджують усі вони, Кулявлоб не бажає і всіляко гальмує проведення якихось змін в державі.

Артем Лисогор

newspravda.com


Теги статьи: ЯценюкИнвесторыГосдолгГосударственный долг

Дата и время 24 мая 2015 г., 13:38     Просмотры Просмотров: 6442
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.109216