АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

“Київміськбуд” хоче забудувати “Лису гору”

“Київміськбуд” хоче забудувати “Лису гору”
“Київміськбуд” хоче забудувати “Лису гору”

Напередодні, стало  відомо про наміри одного з київських забудовників почати забудову скверу у Голосієвському районі.

Уздовж вулиці Столєтова мешканцями мікрорайону за власні кошти місцеве сміттєзвалище було перетворене на парк для відпочинку. Мешканці сусідніх будинків за власні кошти завезли грунт та висадили більше трьохсот молодих дерев, та звернулися до Київради про надання ділянці статусу скверу.

Рішенням КМР від 23.10.2014 року  № 2429730 “Про надання статусу скверу земельній ділянці, вкритій зеленими насадженнями, площею 3 га вздовж вул. Столєтова у Голосіївському районі міста києва” території навколо будинків від вул. Грабовського до стратегічного шоссе надано статус скверу. Більш за те, варто зазначити, що вищезазначенга ділянкавідноситься до історичної паркової зони “Лиса Гора” Київського Національного історико-архітектурного музею “Київська фортеця”.

Не зважаючи на це, у лютому 2015-го року ПАТ “Київміськбуд” подало клопотання до Київської міської ради щодо надання в оренду на 5 років земельної ділянки по пров. Стратегічному, для будівництва та експлуатації житлових будинків з паркінгом, та вбудовано-прибудованими адміністративними приміщеннями і закладами громадського харчування з благоустроєм та озелененням території. Станом на 23 квітня 2015 року на вказаній ділянці було помічено робітників, що проводили топографічно-геодезичні роботи по обміру вказаної ділянки для подальшого планування території.

Від цих осіб місцевим жителям й стало відомо про намір забудовника відмінити постанову про надання статусу скверу, користуючись зв’язками та впливом на високопосадовців у Київській міській раді.

Тільки пильність киян дало змогу голові Постійної комісія Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією  Євгену Місюренко взяти це питання під особистий контроль, що гарантує недопущення будь-яких протиправних дій і дає впевненість, що Київ і надалі залишиться зеленим містом.

Роман Засуха для ІНФОРМАТОРа.


Теги статьи: Киевгорстрой

Дата и время 25 мая 2015 г., 17:12     Просмотры Просмотров: 2931
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052717