АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

ЯК ЗНИЩУВАЛАСЯ ПІДГОТОВКА ВІЙСЬК

ЯК ЗНИЩУВАЛАСЯ ПІДГОТОВКА ВІЙСЬК
ЯК ЗНИЩУВАЛАСЯ ПІДГОТОВКА ВІЙСЬК

Отже, виходячи зі стану який склався в державі, неодмінно постає питання “Чому в Україні небоєздатна армія”. Відповіді можна почути з усіх сторін різні, це і розкрадання майна і хабарництво у вищому командуванні, протекціонізм, корупція, тощо.

Розглянемо питання з точки зору навченості особового складу. До 2010 року у Збройних Силах України застосовувалася так звана “стара” система підготовки яка передбачала поступове нарощування боєздатності усіх збройних сил протягом року.

З приходом нової влади у 2010 році так звана стара система підготовки була оголошена як така що є занадто високозатратною та застарілою і було розпочато створення нової системи підготовки.

Доручено це було новопризначеному заступнику начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Муженку В.М., який, до речі, за сумісництвом є депутатом Житомирської обласної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Муженко старано виконував усі забаганки тодішнього очільника Генерального штабу генерала ЗАМАНИ В.М.

Після 5-ти денного візиту до Франції він раптом зрозумів, що французька система підготовки військ найбільш притаманна для застосування у Збройних Силах України і закатавши рукава почав працювати.

Замість того щоб спочатку опрацювати нову систему, адаптувати та поступово впровадити він почав інтенсивно її впрваджувати тим самим знищивши повністю систему підготовки яка була напрацьована протягом десятиліть. Він вважав, що він єдиний хто розуміє якою має бути нова система підготовки, а ті хто не розуміє це тягар минулого і від нього треба позбавлятися. Наслідком такого впровадження стало повне нерозуміння командирами на місцях принципів підготовки ввірених їм підрозділів, що в подальшому призвело до повної відсутності злагоджених дій і низької підготовленості особового складу. Але в той же час вищому керівництву держави демонструвалась бойова готовність армії і вірність особисто Януковичу.

Звісно Муженко не сам все робив. Були в нього і покровителі і “прихлєбатєлі”. Одним із таких є виконуючий обов’язки начальника Центрального управління підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) Збройних Сил України полковник КОНДРАТОВ Олександр Васильович. Сказати що ця посадова особа, м’яко кажучи, не відповідає займаній посаді – не сказати нічого. Ніхто не знає як він туди потрапив, але про те що ця людина випадково опинилася керманичем структурного підрозділу який задає темп і визначає принципи бойової підготовки військ свідчать такі факти:

  • остання посада на якій Кондратов займався бойовою підготовкою є командир роти кадру, якою він завершив командувати наприкінці 80-х років;

  • за часів Незалежної України Кондратов не займав жодної посади яка була б так чи інакше пов’язана з бойовою підготовкою військ;

  • будучи призначеним на цю посаду протягом першого тижня звинуватив усіх офіцерів в непрофесіоналізмі.

А тепер скажіть будь ласка, як людина яка николи не займалася бойовою підготовкою раптом стала “професіоналом” в питаннях бойової підготовки? Виявляється може, якщо для нього Муженко це зразок “Генія думки”. До того ж не слід виключати і корупційну складову діяльності Кондратова, про що свідчать такі факти:

  • на керівну посаду було призначено офіцера який не має абсолютно ніякого досвіду в питаннях ввіреного структурного підрозділу;

  • протягом проходження всієї служби від Кондратова намагалися позбутися із-за його надмірної манії величі, відвертого ігнорування та несприйняття думки оточуючих, внаслідок цього скорочувалися цілі підрозділи;

  • прийнявши участь в бойових діях в Афганістані де він був командиром взводу був звідти виведений без жодної відзнаки і тільки у 2014 році за сумнівними фактами, за свідченням офіцерів не без допомоги якихось “темних сил” в адміінстрації Януковича, Кондратову було вручено орден Богдана Хмельницького;

  • Кондратов зайняв посаду не маючі необхідного рівня освіти та довіду;

  • на час коли Кондратов призначався на посаду в Центральному управлінні підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) були службові особи які мають величезний досвід в бойовій підготовці і готові були працювати, але внаслідок суперечок з вищим керівництвом Збройних Сил, а точніше з тодішнім очільником Генштабу Заманою були позбавлені права на просування і на посаду призначили Кондратова. З метою знищення конкурентів Кондратов тримає їх в постійних відрядженнях і щодо двох полковників, які відкрито виступили проти його свавілля і руйнування бойової підготовки намагається провести психіатричну експертизу.

 

ВНАСЛІДОК ДЕСТРУКТИВНИХ ДІЙ ЦИХ ГОРЕ-ВІЙСЬКОВИХ СТРАДАЮТЬ НЕ ТІЛЬКІ ОКРЕМІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ АЛЕ Й ВІЙСЬКОВІ КОЛЕКТИВИ КОТРІ ВТОМИЛИСЯ ВЖЕ ВІД ВИКОНАННЯ ІДІОТСЬКИХ ЗАВДАНЬ ЦИХ ГОРЕ-КЕРІВНИКІВ

 

Антон Платов, для “ОРД”


Теги статьи: Мзсу

Дата и время 29 марта 2014 г., 12:27     Просмотры Просмотров: 5125
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.64131