АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -3°C
Львов: 8°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 4°C

«Глава» Криму Аксьонов вирішив «нагнути» бізнес для розвитку місцевого спорту

«Глава» Криму Аксьонов вирішив «нагнути» бізнес для розвитку місцевого спорту
«Глава» Криму Аксьонов вирішив «нагнути» бізнес для розвитку місцевого спорту

Путінський ставленик і так званий «глава республіки Крим» Сергій Аксьонов вирішив розвивати спорт на окупованому Російською Федерацією Кримському півострові досить таки банально – за рахунок великого і середнього бізнесу, представники яких повинні бути «закріплені» за багатьма місцевими спортивними федераціями.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Про швидке «закріплення» багатьох кримських спортивних федерацій за представниками великого і не дуже бізнесу в Криму окупаційний чиновник розповів на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Великі кримські підприємства готові допомогти спортивним федераціям Республіки Крим. Уряд республіки незабаром закріпить Державні унітарні підприємства Криму «Чорноморнафтогаз», «Кримгазсєті» і «Крименерго» за спортивними федераціями», - розповів Аксенов.

«У їх завдання увійде: фінансування зборів, організація поїздок команд республіки на турніри, забезпечення команд спортінвентарем та уніформою. Ми повинні всіма силами підтримувати наших талановитих спортсменів», - саме таким совковим способом буде «підтриманий» місцевий спорт у Криму за ініціативою Аксьонова.

Нагадаємо читачам «Преси України», що окупаційна російська поліція в Кримському півострові вирішила в літній і курортний період 2015 року влаштовувати облави на приїжджих відпочиваючих, таким нехитрим чином виявляючи «нелегальних осіб» і «осіб без певного місця проживання».

Офіційний сайт «міської ради» курортної Ялти вже анонсував облави для відпочиваючих.

У ньому глава адміністрації міста» якийсь Костенко в категоричній формі зажадав у російської поліції «посилити громадський порядок в літню пору» і посилити свою присутність у місті».

А «заступник начальника міського управління поліції» Топольніцький вже заявив, що в Ялту вже додатково прибули близько 30 дільничних і співробітників патрульно-постової служби, які все літо будуть допомагати місцевій поліції «виявляти нелегальних осіб та осіб без певного місця проживання».

http://uapress.info


Теги статьи: АксеновКрым

Дата и время 25 мая 2015 г., 18:03     Просмотры Просмотров: 2416
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.108154