АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 5°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 8°C

У Луганську відновили місцевий патронний завод

У Луганську відновили місцевий патронний завод
У Луганську відновили місцевий патронний завод

Терористи з «луганської народної республіки» своїми силами повністю відновили місцевий патронний завод і заявляють, що він повністю готовий для відновлення своєї роботи.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Варто зазначити, що про повне відновлення Луганського патронного заводу місцевим і російським журналістам заявив сьогодні якийсь Жовтобрюх, який називає себе «тимчасово виконуючий обов’язки директора» цього підприємства.

«Тепер у ополчення будуть свої патрони. Луганський патронний завод, що був пошкоджений під час обстрілу в минулому році, відновлений і готовий до роботи», - розповів Жовтобрюх.

«Завод відновлений і готовий до роботи. Наше підприємство поки стоїть, тимчасово не працює, необхідно прийняти вольове політичне рішення», - також повідомив Жовтобрюх, не уточнивши, правда, хто повинен прийняти це «рішення» - влада «лнр» або їх російські покровителі.

Зазначимо, що Луганський патронний завод припинив свою роботу ще в червні 2014 року.

Нагадаємо читачам «Преси України», що те, про що довго говорили українські політики, політологи і прості жителі, сталося – на території терористичної «луганської народної республіки» сьогодні зафіксований перший шахтарський страйк з вимогою виплати зарплати вже не від українського уряду, а від влади, власне, «лнр» і її «голови» Плотницького особисто.

Перший і чисто «лнр»-рівський страйк пройшов сьогодні в місті Антрацит, де «збунтувалися» і не вийшли на роботу шахтарі шахти «Комсомольська».

Відзначимо, що в забій сьогодні не спустився ЖОДЕН (!) шахтар цієї шахти.

Вони вже вимагають від так званого «глави» «лнр» Плотницького та його «уряду» негайно виплатити кількамісячну заборгованість по заробітній платі за вже давно видобуте і відвантажене вугілля.

Зазначимо, що це перший зафіксований страйк шахтарів у «лнр», на якій свої вимоги вони пред’являють вже не українському уряду, а терористичному.

Трохи раніше шахта «Комсомольська» входила до складу державного підприємства «Антрацит» і вважалася однією з найбільш перспективних в Україні.

http://uapress.info


Теги статьи: Луганский патронный завод

Дата и время 25 мая 2015 г., 20:54     Просмотры Просмотров: 3245
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.093196