АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -6°C
Львов: -8°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -6°C

Михайло Поплавський продає свої АЗС

Михайло Поплавський продає свої АЗС
Михайло Поплавський продає свої АЗС

Мережа АЗС «ПММ», що належить артисту і політику Михайлові Поплавському, продала дві станції на 46-му кілометрі траси Київ-Одеса. Покупцем виступила «БРСМ-Нафта».

Як повідомляє OilNews, ці дві станції є частиною комплексів - придорожніх ресторанів Поплавського. Власник «ПММ» прийняв остаточне рішення виставити на продаж цей бізнес у 2014 році.

Нещодавно «БРСМ-Нафта» придбала по одній АЗС у Львівській, Харківській, Київській і Житомирській областях і дві у Хмельницькій, якими раніше управляла Shell.

«ПММ» (ініціали Поплавського Михайла Михайловича) - мережа з п’яти АЗС, розташованих на трасі Київ-Одеса. Мережа будувалася разом з ресторанами Поплавського у першій половині 2000-х років. З розвитком інфраструктури одеської траси і виходом найбільших гравців (WOG, OKKO, SOCAR) занепала.

Група «БРСМ-Нафта» володіє в Україні 147 АЗС і 4 нафтобазами. Мережа на паритетних засадах належить екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому і його партнеру Андрію Бібі. У вересні в компанії заявляли, що 50% власності, що належали раніше Валентині Ушаковій (родичці Ставицького), перейшли компанії Mellian Management Ltd, зареєстрованій в Белізі.

Активне розростання мережі «БРСМ» розпочалося з  2011 року і збіглося з призначенням Едуарда Ставицького спершу міністром екології та природних ресурсів, а потім і міністром енергетики та вугільної промисловості. За три роки мережа АЗС «БРСМ-Нафта» зросла в шість разів.

Генпрокуратура нещодавно закрила кримінальні справи проти посадових осіб компанії «БРСМ-Нафта» щодо ухилення від сплати податків і торгівлі фальсифікатом.

zaxid.net


Теги статьи: ПоплавскийАзс

Дата и время 26 мая 2015 г., 15:40     Просмотры Просмотров: 4865
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.102029