АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Якщо інформація про хабар підтвердиться Полякова виключать з «Депутатського контролю»

Якщо інформація про хабар підтвердиться Полякова виключать з «Депутатського контролю»
Якщо інформація про хабар підтвердиться Полякова виключать з «Депутатського контролю»

«Конфлікти і закони» отримали прес-реліз, що був надісланий від Roksana Kasumova та МДО «Депутатський контроль», де зазначають, що Нардеп Поляков вимагає $300 тис. від українського ЗМІ.

Загалом позиція деяких депутатів «Народного фронту» вже після Революції Гідності почала бути негідною. То Матейченко пропонує законопроект, що забороняє критику влади, то Антон Геращенко хоче заборонити мирні зібрання законопроектом про заборону начебто проплачених мітингів, то Яценюк, посягаючи на Європейську конвенцію з прав людини, бажає позбавити українців презумпції невинуватості.
І нині, як виявилося, в Україні існує ще й група народних обранців, МДО «Депутатський контроль», головними завданнями якого, як вони зазначають, є контроль за діяльністю органів влади всіх рівнів, боротьба з корупцією, підвищення ефективності держаного управління та створення прозорих умов для розвитку підприємництва в Україні. «Депутатський контроль» відкритий до співпраці з громадськістю, медіа та представниками місцевого самоврядування.

Зважаючи на повний розгул корупції в Україні, на факт того, що у тому ж Києві забудовники, через корупціонерів у владі (та депутатів ВР), повністю ігнорують волю народу, не зрозуміло, що вони мають на увазі під боротьбою з корумпованістю влади. Проте, зважаючи на те, що вони розсилають прес-релізи, у яких підтримують позов Максима Полякова на Інтернет-видання «Версії» за наклеп про отримання хабара від одеських контрабандистів, вони обрали інший варіант – тиснути не лише на людей через прийняття законопроектів, подібних до законопроекту Матейченка, а ще й знищувати ЗМІ через позови, відшкодування моральної шкоди у розмірі $300 тис. за захист честі, гідності та ділової репутації.

Зважаючи на те, що за останній період часу влада зробила українців утричі біднішими, і той же Поляков, представляючи владу, про це знає, зрозуміло, що у гривневому еквіваленті $300 тис. для будь-якого ЗМІ – не підйомна сума. А знаючи наші корумповані суди, можна припустити, що депутат Поляков вирішив знищити ЗМІ.

Загалом громада повинна зрозуміти, що усі депутати не є білими і пухнастими і кожен має скелет у шафі. Проте замість того, аби захищати права людей, вони приймають або ідіотські закони, або судяться зі ЗМІ, роблячи спробу їх знищити. Проте «КЗ» зв’яжуться з уманськими ЗМІ, і уважніше позбирають інформацію про цього депутата. Адже, як у телефонній розмові зазначила Roksana Kasumova, якщо інформація «Версій» підтвердиться, Полякова буде виключено з МДО «Депутатський контроль». Тобто, перше – «Депутатський контроль» не впевнений, що це – неправда, друге – якщо підтвердиться, вони не подадуть позов проти Полякова, аби він виплатив $300 тис. моральної компенсації вже виданню, а лише його виключать з МДО.

Звісно, можна по-різному ставитися до Інтернет-видання «Версії». І, можливо, вони допустились помилки. Але той, хто має ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ, аби довести свою правоту і чесність свого ім’я, вимагає спростування, а подекуди, для азарту, $1компенсації, адже його мета - довести свою правоту, а не показати суспільству, що він вирішив судитись через те, аби стягнути зі ЗМІ компенсацію, що (якщо судити по тому, який просили бюджет на газету «Хрещатик» на 2015-ий рік - 11 мільйонів 756 тисяч), становить рівно половину бюджету видання - більше шести мільйонів гривень.

Але це за умови, що людина має ЧЕСТЬ ТА ГІДНІСТЬ. Зважаючи ж на діяльність депутатів «Народного фронту», честь вони загубили, як цнотливість, а совісті – взагалі не мали і не мають.

Що ж до захисту честі та гідності, то депутат Поляков має право відстоювати свою правоту. І, можливо, на нього і справді звели наклеп. Але якщо ти - порядна людина, доведи це через спростування у тому ж ЗМІ, а якщо відмовляться, подавай позов і - пошир цю інформацію. Але залишайся при цьому мужчиною з честю та гідністю, а не особою, що переплюнула навіть жадібного регіонала Олійника, що вимагав від «Правдошукача» сто тисяч.

http://k-z.com.ua/


Теги статьи: ПоляковПоляков Максим

Дата и время 26 мая 2015 г., 16:44     Просмотры Просмотров: 4322
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В партии Яценюка начались брожения: Аваков юлит, остальные на распутье
«Тюрьма — не за горами!»: нардеп — коррупционер анонсировал посадку Сытника
Каста неприкасаемых. Почему нет судебных приговоров народным избранникам

Стало известно, когда состоится рассмотрение дела в отношении Розенблатта и Полякова
Дмитрий Святаш плевал на правосудие и злоупотребление процессуальными правами
«Розенблат ни в чем не виноват»: суд визнав незаконною передачу НАБУ хабаря для одіозного нардепа

Максим Поляков и его частые рейдерские захваты, «бьющие» по экономике страны
Независимые от Козина «антикоррупционеры» и конец «дела рюкзаков»
САП расследует фальсификации НАБУ в “янтарном деле”

В НАБУ изучают заграничные поездки нардепа Полякова
Бодя Майданюк — Богдан Хмельницкий: путь рэкетира Цимы
Детективы изучают путешествия нардепа Полякова

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060907