АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

В Крим на конях прибуло декілька десятків ряджених російських казаків

В Крим на конях прибуло декілька десятків ряджених російських казаків
В Крим на конях прибуло декілька десятків ряджених російських казаків

Так званий кінний «перехід» казаків з «донського» та «кубанського» казацтв, який стартував ще в середині квітня 2015 року після ганебної втечі з терористичної «луганської народної республіки» нарешті все ж таки дійшов до окупованого Російською Федерацією Кримського півострова.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Три десятки ряджених в казацьку форму чоловіків сьогодні вже потішили своєю присутністю жителів Керчі, які першими з кримчан отримали сумнівне задоволення бачити цих російських волоцюг та голодранців.

Відзначимо, що волоцюги в «казачій» формі прибули до Криму в рамках святкування так званої «перемоги» СРСР у «великій вітчизняній війні».

«Казакі» вже виставили біля Палацу піонерів Керчі свій «циганський» табор і влаштували там «польову кухню.

Коні ж пасуться на місцевих газонах та поїдають, як повідомляють вже в соціальних мережах керчани, дбайливо посаджені квіти.

Пропонуємо читачам «Преси України» декілька коментарів з приводу цієї непересічної для місцевих жителів події у соціальних мережах та інтернет-форумах від самих мешканців Керчі.

***
Даремний атавізм, ІМХО
*
Шапіто.
*
Давно було заведено, що в Керч різні цирки гастролювати приїжджають, але, щоб цирк складався з одних ряджених клоунів - це бачу в перший раз!)))))))))))))
*
А скільки інтелекту в очах наших захисників, не дарма ми повернулися до Вітчизни! І наші воїни стануть такими ж красенями
*
Цирк у зоопарку.
*
Що то я не дуже люблю цих козаків. Начебто і чисті але якось неохайно виглядають, -  вчорашні бродяги, розбійників нагадують. Ну їх! На біса вони нам тут???! Нехай на Кубані казачать. Я щось не зрозумію, якщо Крим став Росією так що тепер давайте сюди всякий набрід зазивати? Кого тільки немає, і ОМОН і беркут і самооборона..... Є армія ввічливих людей і досить! Ще не вистачало, що б незрозумілі озброєні люди з сіл і сіл тут нас лякали і свої закони встановлювали. Раз повадятся - потім не виженеш!
*
Паноптикум. Хто ще не відзначився гастролями?
*
Цікаво, а прибирати в Комсомольському парку після їхньої стоянки хто буде.
*
Один на тракторі, інші на конях! Хто наступний, Жириновський на поні?

 

http://uapress.info/


Теги статьи: КрымКазаки

Дата и время 26 мая 2015 г., 19:07     Просмотры Просмотров: 3410
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.085597