АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Син мера Володимира-Волинського будується в історичній зоні міста

Син мера Володимира-Волинського будується в історичній зоні міста
Син мера Володимира-Волинського будується в історичній зоні міста

Син міського голови Володимира-Волинського Руслан Саганюк здійснює будівництво в охоронній зоні археологічної пам’ятки національного значення «Вали городища».

Про це йдеться в депутатському запиті першого заступника голови облради,«свободівця» Олександра Пирожика до прокурора області Дмитра Чепіжака, який було підтримано на сесії облради.

Олександр Пирожик повідомив, що до нього звернулися мешканці міста Володимира-Волинського щодо незаконного, на їхню думку, будівництва в охоронній зоні археологічної пам’ятки національного значення «Вали городища» в місті Володимирі-Волинському.

За інформацією мешканців міста, декілька тижнів тому у Володимирі-Волинському в парку «Слов’янський», біля підніжжя археологічної пам’ятки національного значення «Вали городища» розпочали будівництво добудови до кафе «Слов’янська хата», власником якої, як стверджують заявники, є відомий у місті бізнесмен Руслан Саганюк.

На думку заявників, така добудова руйнує традиційний вигляд на вали городища і не вписується в загальний архітектурний ансамбль парку. Ба більше, таке будівництво перекриває відвідувачам огляд «Валів городища», які є пам’яткою археології національного значення під охоронним номером 1013 і розміщені на території Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

Чинне законодавство України у сфері охорони культурної спадщини передбачає, що навколо історико-культурних заповідників, музеїв просто неба, пам’яток культурної спадщини встановлено зони охорони пам’яток із забороною такої діяльності.

Згідно із Законом України «Про охорону культурної спадщини», в охоронній зоні пам’ятки заборонено зведення будь-яких споруд, що перекривають вигляд пам’ятки. Охоронну зону використовують згідно з цільовим призначенням, а будь-які діяння є порушенням вимог законодавства про охорону культурної спадщини.

У запиті депутат просить здійснити перевірку викладених відомостей, зокрема щодо законності будівництва в охоронній зоні археологічної пам’ятки національного значення «Вали городища» у Володимирі-Волинському, а в разі виявлення порушень чинного законодавства України чи підзаконних актів – вжити заходів для усунення таких порушень, недопущення їх у майбутньому та притягнення винних до відповідальності, встановленої законом.

http://vgolos.com.ua/


Теги статьи: Саганюк РусланСаганюк Петр Данилович

Дата и время 28 мая 2015 г., 16:17     Просмотры Просмотров: 2563
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067438