АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -5°C
Львов: -1°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Жириновський вирішив перейменувати Чорне і Азовське моря

Жириновський вирішив перейменувати Чорне і Азовське моря
Жириновський вирішив перейменувати Чорне і Азовське моря

Головний блазень нинішньої російської політичної тусовки Володимир Жириновський видав на публіку свій новий «хіт»: він вирішив перейменувати Чорне море у «Рускоє» море, а Азовське – «Сінєє».

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Депутат Державної Думи Російської Федерації Володимир Жириновський вже офіційно звернувся до Російського географічного товариства з проханням перейменувати Азовське і Чорне моря.

При цьому Жириновський навіть не приховує мотиви своєї пропозиції перейменування двох морів – це політика.

«Росія по праву може пишатися однією з найдовших у світі берегових ліній. Однак багато з морів, що оточують нашу країну, історично мали інші назви. Наприклад, Азовське море називалося Синім, Баренцове – Студеним, Чорне – Рускім, Балтійське – Варязьким, а Берингове – Бобровим. Згодом ці назви були замінені чужорідними або перейменовані відповідно складним відносинам з навколишніми державами. Я пропоную повернути їм споконвічно російські назви», – запропонував лідер ЛДПР Жириновський. 

Зазначимо, що це не перша «географічна» примха головного шоумена російської політики.

Трохи раніше Жириновський заявляв про те, що Кримський півострів має бути перейменований в Тавриду. 

«Таврида — грецька назва. І Севастополь, Феодосія, Керч, Євпаторія — це все грецьке. Крим — чисто кримськотатарська назва. Первісна все повинно бути. Не Волгоград, а Царицин, не Кіров, а Вятка, не Ульяновськ, а Симбірськ, не Ногінськ, а Богородськ», – розповідав російський політик.

Нагадаємо читачам «Преса України», що українські туристи в цьому курортному сезоні прогнозовано повністю проігнорували окупований Російською Федерацією Кримський півострів.

Пропонуємо нашим читачам досить таки цікаве відео з селища Партеніт, що розташований на Південному березі Криму біля Алушти, з якого видно, що відпочиваючих в Криму дуже мало.

Автор відео – місцевий відомий громадський діяч, що проживає в Ялті.

З відео можна дізнатися, який стан доріг в Партеніті, які надії плекають власники міні-готелів, точок громадського харчування на ПБК і т. д. на літній курортний сезон.

На питання про його успіх багато жителів Криму, які задіяні в обслуговуванні туристів, стримано відповідають: «Ще рано говорити про це»...


Теги статьи: Жириновський

Дата и время 29 мая 2015 г., 11:47     Просмотры Просмотров: 1845
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051547