АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

НБУ визнав Український професійний банк неплатоспроможним

НБУ визнав Український професійний банк неплатоспроможним
НБУ визнав Український професійний банк неплатоспроможним

Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних ще один український банк - Український професійний банк (УПБ). Відповідний документ був сьогодні опублікований на сайті регулятора.

Новину повідомляє «Преса України».

Національний банк України прийняв рішення про віднесення Українського Професійного Банку до категорії неплатоспроможних. Регулятор передав фінустанову під юрисдикцію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який призначить банку тимчасових адміністраторів.

«За результатами безвиїзного банківського нагляду встановлені факти, які свідчили про здійснення ПАТ «УПБ» ризикової діяльності, яка загрожує інтересам вкладників та інших кредиторів банку, зокрема: погіршення якості активів, залежність від міжбанківських ресурсів, дефіцит ліквідних засобів», - йдеться в повідомленні.

Більш того, у Нацбанк почали надходити численні скарги щодо невиконання або несвоєчасного виконання зобов’язань перед клієнтами, у зв’язку з чим регулятор був змушений прийняти відповідне рішення.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що українська економіка поступово, але впевнено виходить з економічної кризи, який є результатом 23 років неповних реформ.


Теги статьи: НацбанкУПБ

Дата и время 29 мая 2015 г., 12:11     Просмотры Просмотров: 2837
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.411004