АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 8°C
Львов: 7°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Невже керівництво ДФС дозволить залишити корупційні схеми Устименка-Альперіна на Одеській митниці?

Невже керівництво ДФС дозволить залишити корупційні схеми Устименка-Альперіна на Одеській митниці?
Невже керівництво ДФС дозволить залишити корупційні схеми Устименка-Альперіна на Одеській митниці?

За інформацією медіана посаду начальника Одеської митниці  ДФС України планується призначити Ігоря Устименка.

 Його пов’язують із попереднім очільником структури, підозрюваним у корупційних схемах Володимиром Передерієм та вважають технічною людиною відомого контрабандиста Вадима Альперіна. Також існує інформація, що оскільки за зверненням МДО «Депутатський контроль» проти екс-начальника Одеської митниці Передерія відкрито кримінальне провадження,  прийнято рішення замінити його й поставити іншу «свою» людину, щоб і надалі безперешкодно контролювати контрабанду в регіоні. Медіа наголошують, що до призначення Устименка на посаду причетний і голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця, який погоджував цю кандидатуру.

За словами народного депутата України Максима Поляковаочільник області взагалі не має права взагалі втручатися у кадрові рішення ДФС України, адже такі дії можуть містити корупційні ознаки. «Маю великі сумніви, що голова ДФС  України Роман Насіров та головний митник Костянтин Лікарчук навіть розглядатимуть кандидатуру Ігоря Устименка на цю посаду, враховуючи його заплямовану біографію. Якщо ж таке призначення все-таки відбудеться – це буде сигналом, що корупційні схеми на Одеській митниці будуть працювати й надалі», – зазначив депутат.

Народний депутат України Тетяна Острікова зауважила, що Роман Насіров – виважений та далекоглядний керівник, який не буде повторювати помилки попередніх очільників ДФС та не допустить проявів корупції в галузі.

У той же час голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Вадим Руденко запевнив, що в разі такого одіозного призначення члени об’єднання займуть принципову позицію та будуть змушені вдаватися до радикальних заходів, щоб не допустити заміни одного корупціонера іншим.

За джерелами народних депутатів, підтвердженням зв’язку Ігоря Устименка та Володимира Передерія є той факт, що тривалий час (1995-2003 роки) вони працювали разом в Бориспільській та Київській митницях та виконували «фінансові доручення» корупційного характеру.

ОРД


Теги статьи: ОдессаТаможняУстименко Игорь

Дата и время 29 мая 2015 г., 15:39     Просмотры Просмотров: 3179
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.173153