АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 25°C
Днепр: 29°C
Одесса: 33°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 24°C
Львов: 25°C
Ужгород: 28°C
Луцк: 27°C
Ровно: 27°C

Бійців батальйону “Донбас” застали на гарячому (Відео)


В масштабну операцію перетворилось злиття бензину бійцями батальйону “Донбас” з  автомобіля батальйону.

Вояки на руках підняли авто і зафільмували весь процес на відео. По неперевіреній інформації авто безперспективно зламалось і бійцями було прийнято рішення злити хоча б паливо.

Нагадаємо, батальйон «Донбас» — підрозділ громадсько-територіальної оборони, сформований у квітні-травні 2014 року з добровольців для забезпечення функціювання органів державної влади на території Донецької і Луганської областей, у тому числі — для охорони державного кордону від прориву організованих груп терористів з Російської Федерації.

29 травня 2014 року на базі 1-ої роти «Донбасу» було розпочато формування батальйону відновленої Національної гвардії України. 2-й Батальйон спеціального призначення «Донбас», в/ч 3027, 1-ї Бригади оперативного призначення Національної гвардії України, сформований виключно з добровольців, виконує завдання протидиверсійного і антитерористичного характеру в зоні АТО на сході України; Тимчасово виконуючим обовязки командира батальйону був Власенко В’ячеслав (позивний Філін) до серпня 2014 року, неофіційно командував Семенченко Семен Ігорович.


Теги статьи: БензинБатальон Донбасс

Дата и время 29 мая 2015 г., 16:25     Просмотры Просмотров: 3214
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.073711