АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 2°C
Ровно: 1°C

Яценюк хоче, щоб діти менше читали сайти країни-агресора

Яценюк хоче, щоб діти менше читали сайти країни-агресора
Яценюк хоче, щоб діти менше читали сайти країни-агресора

Українські діти повинні користуватися англомовними сайтами

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк хоче, щоб українські діти користувалися і україномовними і англомовними сайтами і менше користувалися сайтами, створеними країною- агресором з пропагандистською метою. Про це Яценюк заявив в ході візиту в загальноосвітню школу и. Щасливе Бориспільського району Київської області.

"Що важливо в цій школі - це те, що тут буде літній табір з вивчення англійської мови та волонтери, які приїхали з різних країн світу: з Сполучених Штатів, а деякі навчалися в Канаді, вчать наших дітей, що таке реально безвізовий режим. Ось це безвізовий режим, коли кожен українець вільно спілкується крім української мови - обов’язково - англійською, німецькою, французькою. Це найкращий шлях до того, щоб долати будь-які бар’єри, щоб долати будь-які межі", - сказав Яценюк.

Прем’єр зазначив, що хоче, щоб українські діти мали можливість користуватися англомовними сайтами і менше користувалися сайтами, створеними дивною агресором з пропагандистською метою.

"Я хочу, щоб наші діти користувалися і україно - та англомовними сайтами. А зараз, як правило, іноді користуються, в тому числі тими сайтами, які не треба дивитися, які продукуються в сусідній країні, ворожої до нас країні", - зазначив прем’єр-міністр.

rbc.ua


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 29 мая 2015 г., 20:44     Просмотры Просмотров: 2754
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.079291