АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -3°C
Львов: 6°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Полтавський правозахисник Василь Ковальчук: «Чи вартий хоч один день полону політичного піару?»

Полтавський правозахисник Василь Ковальчук: «Чи вартий хоч один день полону політичного піару?»
Полтавський правозахисник Василь Ковальчук: «Чи вартий хоч один день полону політичного піару?»

22 травня о 16 годині Президентом було об’явлено про звільнення підполковника Олега Кузьміних, якого відпустили о 21 год. 58 хв. Звістка безумовно радісна, проте, як повідомив полтавський правозахисник Василь Ковальчук, радіти можна було аж на три дні раніше – на три довгі,.. жахливі,.. гнітючі дні полону!

"Річ у тім, що у мене з афганцями, представниками тієї сторони була домовленість про обмін нашого Олега на п’ятьох їхніх рядових. Але відповідні структури України відмовили мені в видачі супротивників, хоч я і звернувся до Президента. Не зважаючи на це, я переконав ворожу сторону піти назустріч і погодитись передати Олега мені без обміну, як акт доброї волі.

Здавалось, що все чудово, але тут… У таборі супротивника раптово виникли дебати кому віддати полоненого. Мені, або нашому керманичу. Був певний вплив моїх афганців (товариші юних літ, які зараз на боці ворога), які хотіли передати символічного кіборга мені. Їх опонентами були ті, кому запропонували віддати його під президентське «крило», можливо за якісь преференції. Завдяки деяким впливовим особам, що, судячи із усього, погодились на заманливі пропозиції, Олег був визволений провладною структурою.

Головне, що Олег на волі. Мені байдуже, чи робить пан Президент із цього піар-кампанію, головне воля і людське життя. Слава Богу, що так і вийшло. Я вдячний Петру Олексійовичу, що наш герой звільнений із полону. Хоча... Він мав бути вільним аж на три дні раніше. В мене є усі домовленості з афганцями того табору, є зареєстрований лист, який я направив до президента, і в якому все це викладено. Отже, як завжди в нашу діжку меду потрапила ложка дьогтю, і хоча ця ложка невелика – всього на всього три дні, проте присмак все одно вже не той!

А скільки ще наших героїв чекають на допомогу держави в полоні? На сьогодні у мене є домовленість і вже були б дома 8 наших воїнів, проте держава не дає нікого на обмін. Ось у чому найголовніша проблема! Нам потрібен ДЕРЖАВНИЦЬКИЙ ПІДХІД, якого нажаль на даний момент я не бачу…"

Василь Ковальчук

Полтавський правозахисник звинувачує Президента у затягуванні часу з обміном полонених (фото) - фото 1img074 (1)Полтавський правозахисник звинувачує Президента у затягуванні часу з обміном полонених (фото) - фото 1

 

0532.ua


Теги статьи: Кузьминых ОлегПленные

Дата и время 30 мая 2015 г., 12:39     Просмотры Просмотров: 3613
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06293