АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 16°C
Львов: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Жилін готується до втечі в Росію

Жилін готується до втечі в Росію
Жилін готується до втечі в Росію

Лідер терористів Євгеній Жилін готується до втечі в Росію, скуповуючи помістя та земельні ділянки на Кубані. 

Лідер терористичного бандформування “Оплот” Євгеній Жилін готується до втечі з Росії. Про це свідчить низка підготовчих дій, які були помічені за останній час у діях цього злочинця. За конфіденційною інформацією від осіб, які знаходяться на окупованих територіях Донбасу,ІНФОРМАТОРу стало відомо, що Жилін за останні кілька місяців у різний спосіб переправив до Росії кілька великих партій грошей у іноземній валюті та рублях. Точний розмір суми невідомий, але судячи із заходів безпеки, ішлося про десятки мільйонів доларів.

  

Крім того, стало відомо і про активне скуповування Жиліним майна на території Росії. Зокрема, значну увагу він став приділяти Кубані. Так, у елітному приміському районі Сочі, Мацесті, Жилін вже придбав собі елітне помістя. Конфіденційні джерела повідомляють, що заплатив він за цей міні-замок близько 100 мільйонів російських рублів. Крім дорогого оформлення помістя нафаршироване найновітнішою апаратурою. Охороні об’єкту приділили серйозну увагу, і туди вже відібрали найвідданіших його охоронців та кількох невідомих до цього грушників.

Також стало відомо, що Жилін давно приймає участь у скандальній на Кубані спробі рейдерського захоплення природного заказника “Лотос” неподалік хутора Садки
та Великого Карпіївського лиману (Приморсько-Ахтарський район Кубані). Ця місцевість його приваблює через стратегічну вигідність розташування для його бандформування: звідси терористам зручно переправлятися як до Єйська, який для них давно слугує портом, так і до Криму, Новоазовська та Маріуполя. Саме тому йому вдалося переконати кремлівських кураторів у тому, що його “організація” також повинна отримати доступ до цих земель і розмістити у заказнику свою базу.

Наразі за “Лотос” відбувається боротьба між активістами та бандитами і чиновниками, які намагаються “віджати” цей природний заповідник. Поки що Жиліну не вдається там розмістити свою базу.

Серед іншого виявилось, у люди Жиліна мають і кілька особистих приміщень на складах порту у м. Єйськ на Кубані. В очах Кремля бандформування заслужило високу довіру, і тому їй поки що дають карт-бланш на розгортання їх діяльності.

Відтак, як ми бачимо, бандформування Жиліна, “Оплот”, пустило своє коріння вже і на Кубані. В той же час лідер бандитів готує підгрунтя для переїзду на Кавказ, на випадок того, якщо йому доведеться втікати.

Святослав Самовидець
для ІНФОРМАТОРа

ЄВГЄНІЙ ЖИЛІН, ЗАСНОВИНИК ТЕРОРИСТИЧНОГО БАНДФОРМУВАННЯ “ОПЛОТ”

Инфоматор


Теги статьи: Жилин Евгений

Дата и время 30 мая 2015 г., 18:06     Просмотры Просмотров: 2172
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

У убийств лидера «Оплота» Жилина и депутата Вороненкова оказался один заказчик
В Москве назвали имя убийцы террориста Жилина
Почему не арестован Медведчук?

След Кулика. Кто подставил президента в деле Михаила Саакашвили
"Дерзкое уничтожение опасного врага Украины. Важная дата, о которой стоит вспомнить", - Бутусов
Лобода рекламирует “Оплот” Жилина

Станислав Денисюк: персональный фискал Сергея Курченко и Евгения Жилина
Максим Петровский: Почему Кремль уничтожает русских наемников на Донбассе?
Андрей Пионтковский: убийство Вороненкова надо рассматривать как показательную казнь «предателя»

"Конвертационный центр покойного террориста Евгения Жилина успешно продолжает работать под «крышей» Главного военного прокурора Анатолия Матиоса
Я считаю, что Жилина убили из-за бизнес-разборок, — журналист
В инвалидную коляску Гепу усадил Жилин, утверждает Геращенко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081058