Міністр екології вважає 80% українців не здатними творити

Міністр екології вважає 80% українців не здатними творити
Міністр екології вважає 80% українців не здатними творити

Виявляється, проблеми в України не через корупцію чиновників чи жадібність олігархів та ринкову економіку, а через народ, який не вміє творити.

Так, разом з політологом Юрієм Романенком вважає міністр екології та природніх ресурсів Ігор Шевченко.

«Суть кризи в Україні гранично проста – в країні є відсотків 15-20% людей, які здатні генерувати ідеї, капітал, одне слово, творити, а з іншого боку, є 75-80% людей, які нічого бачити з тих чи інших причин не можуть. Перша група зменшується, а друга збільшується. Перспектива країни безпосередньо залежить від того, наскільки буде розширене середовище для першої групи, в іншому випадку, друга просто помре від голоду чи буде животіти в убогості. Якщо держава не буде в першу чергу думати про першу групу – як розкрити її енергію, таланти – то держава просто зникне. Все дуже просто», – написав Романенко на своїй сторінці у Facebook.

Міністр екології в свою чергу зробив репост з сторінки політолога та додав свій коментар: «Точніше і не скажеш!».

Складається враження, що дехто хоче з хворої голови перекласти на здорову всі проблеми і забуває, що до влади вони прийшли, дякуючи тим нездатним на творіння. Цікавим є ще такий момент, що відсотки, про які написав політолог, це приблизно такі ж цифри, які за даними ООН дорівнюють кількості людей, що живуть в Україні за межею бідності, а це 80%.

firstsocial.info

Дата и время 30 мая 2015 г., 20:35     Просмотры Просмотров: 1971