АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 19°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

О предателях Украины, или Уроки «Харьковских соглашений-2010» — Томенко

О предателях Украины, или Уроки «Харьковских соглашений-2010» — Томенко
О предателях Украины, или Уроки «Харьковских соглашений-2010» — Томенко

И тут самое интересное: кто поддерживал и защищал это решение (укр.)?!

Свое мнение относительного вчерашнего решения СНБО высказал сегодня в блоге «Обозревателя» экс-нардеп Николай Томенко.

Підтримую ідею РНБО щодо аналізу та відповідальності за антидержавне рішення або так звані «Харківські угоди -2010» щодо продовження перебування Російського Чорноморського флоту на території України з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням ще на 5 років.

Нагадаю, що Угоду підписали Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв, а Верховна Рада ратифікувала це рішення двох президентів голосами 236 депутатів.

І тут саме цікаве: хто підтримував і захищав це рішення?!

Отож, це були 160 депутатів від Партії регіонів, 27 — від КПУ, 20 — від блоку Литвина, 13 — позафракційні, 9 — від БЮТ, 7 — від НУ-НС.

Безпосереднє керівництво здійснював Голова ВР Володимир Литвин, а активно підтримали Януковича нинішні модні й впливові очільники партій Ігор Палиця, Олександр Омельченко, Святослав Олійник… 

Водночас, варто порадити очільнику РНБО — Президенту Зеленському навести лад і серед своєї команди. Так, нинішній голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, якого призначив на посаду своїм Указом Володимир Зеленський, не лише голосував за Харківські угоди, а і як один із очільників фракції «Блоку Литвина» забезпечував ухвалення цього ганебного рішення.

Бо без 20 голосів партії Литвина-Гриневецького ВР не набрала б необхідної більшості в 226!

Цікаво, що Міністр економіки Петро Порошенко в уряді Азарова часів Президента Януковича впевнено заявив 5 каналу: «Я переконаний, що базові угоди щодо Чорноморського флоту Російської Федерації — це мистецтво компромісу…» І водночас підтримав Президента Януковича, щодо його зовнішньополітичної діяльності: «Підсумок візиту Президента (Януковича) в Китай — фантастичний…»

Саме тому важливо оцінюючи події 2010 року не забувати всіх політиків та чиновників, а не лише тих, хто не підтримує нинішню владу. Бо Президенти, секретарі РНБО, міністри, депутати приходять і відходять, а національні інтереси України — вічні!


Теги статьи: Гриневецкий СергейОмельченко АлександрПалица ИгорьЛитвин ВладимирХарьковские соглашенияРНБОСНБОТоменко НиколайТоменко Микола

Дата и время 12 марта 2021 г., 16:39     Просмотры Просмотров: 1231
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
03 августа 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Обрадовались ли вы отставке Авакова?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070957