АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -9°C
Днепр: -7°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -7°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -7°C
Ровно: -6°C

“Справа цинічних бандер” розвалюється

“Справа цинічних бандер” розвалюється
“Справа цинічних бандер” розвалюється

27-го та 28-го травня, адвокатам Правозахисної групи “Січ” вдалося дістати з в’язниці під заставу «кіборга» Дмитра Канівця та Едуарда Нечаєва, які були затримані по так званій “справі Січі”.

Про це повідомляє Інформаційний центр “Січ”.

Нагадаємо, що так звана “справа Січі”, це справа вбивства офіцера СБУ у Волновасі, коли під безпідставними звинуваченнями з уст Президента Петра Порошенко, органи правопорядку затримали ще 11 воїнів добровольчих формувань, ніби-то причетних до вбивства. Із беззаперечними доказами про безпідставність утримування під вартою погодились судді і нині є всі підстави стверджувати, що шита білими нитками справа розвалиться.

Нагадаємо що усіх фігурантів «справи Січі», яких Петро Порошенко охрестив «цинічними бандерами», затримано ще у березні. З тих пір незадовго до цього поранений у руку ще під час боїв в Пісках Дмитро Канівець та поранений у ногу ще при затримані Едуард Нечаєв не мали змоги отримати необхідне медичне лікування та знаходилися у неволі, де приймали лише знеболювальні препарати.

Наразі родичі Дмитра сподіваються, що тому вдастся врятувати руку. Оскільки про необхідність термінової хірургічної операції у спеціалізованому медичному закладі медики наголошували ще в квітні.

Информатор


Теги статьи: Нечаев ЭдуардКанивец Дмитрий

Дата и время 01 июня 2015 г., 17:43     Просмотры Просмотров: 1471
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.136973