АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -4°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -4°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Пенсійний збір - скільки і за що

Пенсійний збір - скільки і за що
Пенсійний збір - скільки і за що

При купівлі валюти деяким українцям більше не доведеться платити пенсійний збір – відповідне розпорядження було підготовлено Кабміном.

Скасування пенсійного збору стосується тих українців, які купують валюту для погашення кредитів. Фізичні особи, які купують валюту для власних потреб, сплачують збір у готівковій формі, пишеться в новій редакції постанови. При безготівкових операціях збір не сплачується.

Паралельно змінилися правила і для тих, хто купує дорогоцінні метали. Платити збір доведеться тим, хто, купуючи метал, подає до держпідприємства на здійснення таврування. Збір прив’язується до чистоти і вартості металу. Також, відбулося збільшення розмірів пенсійного збору – замість 0,5% потрібно відраховувати 2%. Якщо здійснюється продаж виробів з дорогоцінного металу, то збір до ПФ становить 5%, а якщо паралельно здійснюється і таврування, то 10%.

Уряд підрахував, що на цих зборах в цьому році казна заробить трохи менше 2,5 млрд. грн. При цьому в бюджеті закладено дохід за цією статтею на рівні 9,15 млрд. грн.

businessua.com


Теги статьи: Пенсионный сборВалюта

Дата и время 01 июня 2015 г., 20:36     Просмотры Просмотров: 3488
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067164