АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 25°C
Днепр: 27°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 21°C
Львов: 24°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 24°C
Ровно: 24°C

Олещук: Обіцяний на 15 березня "інформаційний вибух" – це виключення Дубинського з партії "Слуга народу"?

Олещук: Обіцяний на 15 березня "інформаційний вибух" – це виключення Дубинського з партії "Слуга народу"?
Олещук: Обіцяний на 15 березня "інформаційний вибух" – це виключення Дубинського з партії "Слуга народу"?

"Отже, обіцяний на 15 березня "інформаційний вибух" - це виключення Дубинського з партії "Слуга народу"? Чесно кажучи, я донедавна інформаційні вибухи уявляв собі дещо іншим чином. Бо якось сказати, що шокований новиною, я зараз не можу. Ну якось вона геть не перевернула мій світ", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Петро Олещук.

"Власне, тому, що виключення Дубинського з партії - це не сенсація, а логічний підсумок досить довготривалої, системної та сумлінної роботи самого Дубинського у цьому напрямку. Я не пам’ятаю прикладів, аби хтось, будучи членом якоїсь партії, так заповзято домагався власного виключення.

І справа тут не лише у санкціях з боку США. Вони, мабуть, свою роль все ж відіграли, але, швидше, як каталізатор, а не як причина.

Просто є велика різниця між необхідністю "заткнути" десь діру під час "пришвидшеного партійного будівництва" будь-якою медійною фігурою, і реальною політичною діяльністю.

Оці всі походи медійних фігур в політику незмінно мають два варіанти розвитку: або медійні фігури стають політиками, або залишаються такими, як Дубинський, якому, схоже, у форматі "блогера" до цього часу комфортніше.

Очевидно, що тепер він може з цим не погодитися і розгорнути власну політичну активність. Втома від зеленого кольору може дозволити обрати будь-які кольори веселки. Щоправда, я не думаю, що комусь колись набридне блідий зелено-сірий відтінок, знайомий у нас усім. Ну але це вже не про партійну приналежність. Любов до сіро-зелених відтінків від партійності не залежить.

Але ситуація з Дубинським показова і в іншому плані. Що реально засвідчили місцеві вибори? Вони показали зростання органів місцевого самоврядування, у які переміщуються фінансові центри, а, отже, і центри ухвалення рішень. Вага самоврядування різко зростає, але, водночас, боротьба за ці структури виключно на засадах "брендових партій", є неможливою. І партії, очевидно, мають це розуміти.

З Дубинським, очевидно, починається відхід епохи медійно-номінальних партійних лідерів регіональних осередків. Не дивно, що це почалося зі "Слуг", бо їхня партія як партія почала виникати уже після місцевих виборів. На основі обраних місцевих депутатів. Але підозрюю, що цей тренд буде продовжено і в інших політичних силах, які будуть змушені зайнятися власними осередками найближчим часом. І часи "медійних парашутистів" з центру на місця, мабуть, почнуть відходити у минуле. І це буде для всіх непогано.", - завершує політолог.


Теги статьи: СанкціїЗМІСлуга НародаДубинский АлександрОлещук Петр

Дата и время 15 марта 2021 г., 20:38     Просмотры Просмотров: 813
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

ЦИК зарегистрировала Швачко народным депутатом Украины
В АМКУ хотят ликвидировать возмещение двойного вреда потребителям, чтобы не навредить монополистам
Задержание "слуги народа" Брагара: Остановившим нардепа полицейским объявили выговор, а их начальника - понизили в должности

За то, что "не заходит" голосовать не буду, - Вирастюк пообещал не поддерживать "катастрофические" законопроекты "слуг"
Кто бы сомневался? Полиция отменила протокол «слуге» Брагару за вождение под наркотиками
Олигарх №2. Как складываются у Пинчука отношения с властью при Зеленском

"Король контрабанды" Павлюк ведет на должность зама главы таможни схематозника "Мишу - 500 баксов"
В Коростене напали на депутата-«слугу»
Монобольшинство блокирует в Раде законопроекты оппозиции, - КИУ

Нардеп Васильев купил Audi за 1,37 млн гривен
Нардеп Козак из «Слуг народа» заявил о продаже недвижимости на 2,8 млн грн, хотя ранее не декларировал владения дорогим объектом
Пьяное вождение "слуги" Васильковского: у патрульных исчезли все видео инцидента

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Обрадовались ли вы отставке Авакова?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.113561