АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Українські турфірми не зможуть бути посередниками у прийомі візових заяв (ВІДЕО)


Про це сьогодні, 2 червня, Генкосульство Республіки Польща у Львові попередило представників львівських тур фірм, передає кореспондент «Вголосу».

За словами Генконсула Ярослава Дрозда, туристичні фірми можуть і далі організовувати групи, допомагати своїм клієнтам зібрати потрібні документи, але здавати анкети та документи туристи після 23 червня мають самостійно, щоб залишити на сканері відбитки пальців. Причому здавати документи на туристичну візу кожен має за місцем проживання (прописки). Щоправда, візові центри та консульства будуть брати до уваги довідки про тимчасове місце проживання, навчання або роботи, якщо особа відповідно до документів змінила місце проживання.

Стосовно обурення представників турфірм щодо неможливості одночасно зареєструвати туристів з однієї туристичної групи, але з різних регіонів, то Ярослав Дрозд порадив тур фірмам писати листи у пункти прийому візових анкет завчасно, щоб усі туристи за місцем подання документів вчасно їх здали та отримали візи.

До слова, Ярослав Дрозд зауважив, що із 346 тисяч Шенгенських віз, які видало Генконсульство Польщі, туристичних було всього 13 тисяч. Він також висловив здивування з приводу цього, що у візовий центр щодня не приходить біля чотирьохсот осіб, які сплатили за його послуги і не з’явилися.

Додамо, що від зобов’язання здавати відбитки пальці звільняються діти до 12-и років, особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців, а також голови держави та члени національних урядів. Не потрібно здавати відбитки пальців заявникам, які претендують на Національні візи.


Теги статьи: Шенген

Дата и время 02 июня 2015 г., 21:54     Просмотры Просмотров: 2602
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
05 июня 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.441525