АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Атака "Алмаз-Антея"

Атака "Алмаз-Антея"
Атака "Алмаз-Антея"

Путін і його оточення панічно бояться розслідування обставин знищення малайзійського "Боїнга"

Поява перед журналістами генерального директора російського концерну "Алмаз-Антей" Яна Новикова пов’язана не просто з необхідністю відповісти на розслідування західних ЗМІ щодо російської причетності до знищення малайзійського "Боїнга".

Це ще й страх. Чим ближче до часу, коли будуть оприлюднені результати офіційного розслідування про катастрофу "Боїнга", тим цього страху більше. І не тільки з точки зору офіційної пропаганди - російське телебачення пояснить своїм глядачам, що результати сфабриковані ЦРУ і цього цілком достатньо. Перш за все з точки зору юридичних наслідків. Тому що анексія Криму, війна на Донбасі та інші розбійницькі дії путінської адміністрації - це політика. А відповідальність за "Боїнг" - це можливість кримінального переслідування. Те, чого Путін і його оточення бояться найбільше.

Ми вже спостерігали, як перелякався Путін після арешту високопоставлених чиновників ФІФА - тобто коли виникла реальна можливість викриття корупційних зв’язків футбольних функціонерів та російської політичної еліти. Якщо його так лякає якийсь футбол, то уявіть, як його лякає "Боїнг"!

От і виникає ідея ще до публікації результатів розслідування зафіксувати в інформаційному просторі: це українці. Причому неважко помітити, як злагоджено діють керівництво "Алмаз-Антея" і представники "народних республік". Створюється враження, що російським ракетникам і бандитам розіслали один і той же "темник" з путінської адміністрації: як інакше генеральний директор концерну міг би назвати село, з якого «міг би» бути проведений запуск - а "заступник міністра оборони ДНР" негайно повідомляв би, що це село ніколи не контролювалося "ополченням"? Ну а якщо потрібно, якщо і це нікого не переконує, що ж - "Алмаз-Антей" проведе експеримент. І ще раз зіб’є літак ракетою. Важливо тільки написати на ракеті слово "українська".

Все це було б смішно, якби за всім цим не стояли б долі невинних жертв, чоловіків, жінок і дітей, які опинилися в небі над свавіллям. Ніякий жах Путіна і його подільників, навіть сама невідворотність покарання військових злочинців до життя цих людей вже не поверне.

http://espreso.tv


Теги статьи: Алмаз-АнтеяБоинг

Дата и время 03 июня 2015 г., 11:44     Просмотры Просмотров: 2094
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.21807