АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 8°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 9°C
Львов: 5°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Корупція в Мін’юсті. Продовження

Корупція в Мін’юсті. Продовження
Корупція в Мін’юсті. Продовження

Скандал навколо підозр в корупції заступника керівника Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції України Юрія Вишневського та його спільників, на цьому тижні отримав несподіване продовження.          

Нагадаємо читачам, що журналісти вже цікавились ситуацією, яка склалась щодо спроб рейдерського захоплення підприємства ТОВ «Золоті Ворота» за безпосередньої підтримки заступника міністра юстиції Гайченка Андрія та його підлеглого з Департаменту виконавчої служби Мін’юсту Юрія Вишневського. Так вказані чиновники вирішили в обхід процедури переважної купівлі частки в статутному капіталі ТОВ «Золоті Ворота» його засновником Олександром Карлашем, одним «розчерком пера» передати безкоштовно 50% статутного капіталу цього підприємства такій собі Діані Сєрєбрєнніковій, яку за неперевіреними джерелами напряму пов’язують з близьким оточенням Олександра Януковича. (докладніше з цього приводу читайте https://informator.prяess/yak-departament-vykonavchoi-sluzhby-min-iustu-mayno-vidzhymaie/). Незважаючи на розголос навколо цих подій, чиновники Мін’юсту вперто продовжують ігнорувати право переважної купівлі частки в підприємстві, яке належить співзасновнику Товариства Олександру Карлашу. Напевне сподіваються «відпрацювати замовлення», бо власні помилки в нашій державі ніхто визнавати не звик, це якось не по-українські. 

Але на цьому тижні «роботою» керівників Міністерства юстиції України зацікавився Підкомітет Верховної Ради з антикорупційної політики, зокрема листом від 31.032021р. вих. 371д9/7-2021/112718 Міністра юстиції України Малюську Д. Л. офіційно запрошено на засідання Підкомітету Верховної Ради для надання пояснень щодо ситуації, яка склалась навколо підприємства  ТОВ «Золоті Ворота». Чекаємо на засідання Підкомітету Верховної ради, яке буде широко висвітлюватися. Далі буде… Сподіваємось, що справедливість буде відновлено, а чиновники Мін’юсту, що допустили порушення закону будуть покарані.

Олександр Карлаш заявив: «Я сподіваюсь, що на засіданні Комітету Верховної Ради справедливість буде відновлено, я планую взяти участь в засіданні та донести свою позицію до народних депутатів, щоб вони бачили, яке свавілля коїться в Мін’юсті, і як руками недобросовісних службовців можна сприяти рейдерському захопленню підприємств».


Теги статьи: Янукович АлександрСеребренникова ДианаМінюстТОВ Золоті ВоротаВишневский ЮрийГайченко АндрейКарлаш Олександр

Автор статьи:
Руслан Якушев
Все статьи автора

Дата и время 08 апреля 2021 г., 16:35     Просмотры Просмотров: 1041
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Навіщо Денис Малюська створює власний спецназ та чим будуть втихомирювати буйних засуджених
Привет «Прямому»?: Данилов удивился, куда делись активы семьи Януковича при Порошенко
Як Департамент виконавчої служби Мін’юсту майно віджимає

Коболев подставил Курченко
У Мін’юсті розповіли, що робити, якщо шахрай взяв онлайн-кредит на ваше ім’я
Ефимов получил подарок из “ДНР”

Опять ГИС: как замминистра юстиции Гайченко влип в очередной скандал, связанный с Черняком и Балашовым
ЕС обнародовал санкции против Януковича и его окружения: появился полный список имен
Нотаріус обвинувачує посадових осіб Мін’юсту у вчиненні злочину

Как Порошенко спалился во время покупки телеканала «Прямой»
Однокурсник Александра Януковича провел газовую атаку
Серый кардинал исполнительной службы Минюста Дмитрий Топачевский: как из рядового взяточника стать смотрящим за денежными потоками

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 апреля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.08952