АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 19°C
Днепр: 19°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 17°C
Львов: 8°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Подвиг нач УВБ Винницкой обл Тышковского

Подвиг нач УВБ Винницкой обл Тышковского
Подвиг нач УВБ Винницкой обл Тышковского

Корупція в ДПА Вінницької області

Читач написав на сайт: Доброго дня, я керівник підприємства, що займається оптовою торгівлею на території України та за її межами. Вибачте, що не називаю свого прізвища, тому що хвилююсь за свою власну безпеку та безпеку свого бізнесу! Але я вирішив висвітлити свої проблеми в засобах масової інформації, тому що не можу більше терпіти свавілля посадовців ДПА Вінницької області, а саме в кінці 2013 року завдяки вказаним посадовцям втратив значну суму коштів.

 

Так, не буду приховувати, з метою підписання одного з контрактів на продаж продукції, мені терміново стали потрібні готівкові кошти. Знайомий порадив мені звернутися до жінки на ім’я Світлана, яка зможе допомогти мені в даному питанні. Я передзвонив та домовився про зустріч, на якій Світлана повідомила мені, що в неї є фермерське господарстфво «Сіопт-Агро» (код 38373395), яке успішно працює у сфері надання фіктивного податкового кредиту. З її слів, успіх полягає в тому, що дане підприємство персонально контролює один з заступників ДПА у Вінницькій області Тишківський В.Т., за що також отримує свої відсотки. Після таких слів та такої гарантії, я погодився на співпрацю з Світланою.

 

Мені спочатку дуже сподобалась співпраця, готівку мені привозили вчасно, без затримок, я також вчасно виконував свої зобов’язання – сплачуючи 7 % від перерахованих сум. Через деякий час я знову зустрівся з Світланою та сказав, що маю намір продати свій бізнес у зв’язку з виїздом за кордон та повідомив, що через тиждень буде останній транш грошей. Як ми і домовились, через тиждень на розрахунковий рахунок «Сіопт Агро» я скинув понад 2 млн. грн., готівки мені привезли лише 800 тис. грн.. На телефонні дзвінки Світлана не відповідала і я особисто приїхав до Вінниці щоб знайти її. На четвертий день перебування в Вінниці, завдяки знайомим, що працюють у відповідних структурах (світ не без добрих людей), я знайшов її в одному з кафе м. Вінниці. Після довгої розмови, мені стало відомо, що всі мої кошти (понад 1 млн. грн..) отримав «гарант» моєї безпеки Тишківський В.Т., аргументуючи тим, що я працював під дуже малий відсоток, тому все потрібно перерахувати та сказала, що не радить мені копати глибше.

 

Крім того, вона повідомила мені, що така доля настигла не мене одного, а й багатьох інших керівників різноманітних підприємств (ТОВ «Фруктовий світ», ПП «Аладея» та багато інших, назви яких я не запам’ятав). Знову ж таки, пройшов час, я поцікавився у своїх знайомих, чи працює ще в податковій Тишківський В. Т., мені повідомили що так і навіть дуже успішно, що він вже майже півроку контролює імпорт машин та отримує за ці послуги космічні суми в іноземній валюті, займається покровительством фіктивних підприємств, що торгують податковим кредитом (наприклад ТОВ «Аллоха ОК» та багато інших). Аналізуючи цю ситуацію розумію, що ухилився від сплати певних податків і готовий їх внести до бюджету, якщо буду впевнений що такі посадовці більше не будуть обіймати керівні посади в органах влади. Скажу всім читаючим так: майдан не змінив Україну.

ОРД

 


Теги статьи: ТышковскийНалоговаНалоговаяКоррупция

Дата и время 05 июня 2015 г., 13:35     Просмотры Просмотров: 5073
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Нардеп Лерос обвинил министра Буславец в коррупции и требует ее немедленно выгнать
Распил на 1,5 миллиарда: с кем поделился киевский чиновник Юрий Назаров чтобы не сесть в тюрьму
Экс-чиновник Полтавской ОГА задержан при получении 50 тыс. грн взятки

Возможный фигурант дела СБУ Тарас Завада может возглавить Львовскую налоговую, - СМИ
ГБР нагрянуло с обысками в налоговую
Требовал 3 квартиры: Заммэра Борисполя поймали на взятке

В Харькове судья требовала взятку за возвращение изъятых денег
Почему в больницах не хватает масок и халатов, когда ими забиты склады
Сотрудник налоговой задержан во время получения $12 тыс. взятки на Житомирщине, - ГБР

За 18 дней налоговики Любченко под носом у Зеленского украли из бюджета 670 млн грн НДС
Налоговики Любченка наладили масштабные схемы с медицинским оборудованием для детских больниц
И расследование Бигуса, и его опровержение Кубраковым говорят об одном - коррупции в "Укравтодоре", - Загребельская

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.19983