АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

30 днів без розмитнення автомобілів

30 днів без розмитнення автомобілів
30 днів без розмитнення автомобілів

Депутати знову реанімували спробу узаконити тимчасове ввезення нерозмитнених автомобілів на строк 30 днів. З такою ініціативою виступв депутат Ярослав Дубневич на засіданні комітету з питань митної та податкової політики.

За його словами, він є співавтором законопроекту №1393, який фактично давав можливість ввозити і користуватися в Україні автомобілями без сплати митних платежів строком до 30 днів, пише automotoclub.info.

Крім того, в парламенті зареєстрований ще один законопроект №2909 «Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України щодо тимчасового ввезення автомобілів», який фактично є аналогічним по суті і також дозволяє використовувати нерозмитнені авто в Україні терміном до 30 днів.

За словами депутата, в умовах економічної кризи люди не можуть купувати нові автомобілі, тим більше що на них діють значні мита. Єдиний вихід для них – це купити недорогий старий автомобіль в Європі і тимчасово його використовувати”, – резюмував Ярослав Дубневич.

Зараз використовувати в Україні нерозмитнене авто можна протягом 5 днів, а потім необхідно знову перетнути кордон і знову заїхати. У Західній Україні таких жорстких умовах автомобілів на польських, словацьких або литовських номерах досить багато, а сайти оголошень рясніють пропозиціями нерозмитнених авто. У випадку прийняття такого законопроекту, потік машин іноземної реєстрації в Україну значно збільшиться.

autopalace.com.ua


Теги статьи: Авто

Дата и время 05 июня 2015 г., 15:44     Просмотры Просмотров: 7428
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072247