АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

30 днів без розмитнення автомобілів

30 днів без розмитнення автомобілів
30 днів без розмитнення автомобілів

Депутати знову реанімували спробу узаконити тимчасове ввезення нерозмитнених автомобілів на строк 30 днів. З такою ініціативою виступв депутат Ярослав Дубневич на засіданні комітету з питань митної та податкової політики.

За його словами, він є співавтором законопроекту №1393, який фактично давав можливість ввозити і користуватися в Україні автомобілями без сплати митних платежів строком до 30 днів, пише automotoclub.info.

Крім того, в парламенті зареєстрований ще один законопроект №2909 «Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України щодо тимчасового ввезення автомобілів», який фактично є аналогічним по суті і також дозволяє використовувати нерозмитнені авто в Україні терміном до 30 днів.

За словами депутата, в умовах економічної кризи люди не можуть купувати нові автомобілі, тим більше що на них діють значні мита. Єдиний вихід для них – це купити недорогий старий автомобіль в Європі і тимчасово його використовувати”, – резюмував Ярослав Дубневич.

Зараз використовувати в Україні нерозмитнене авто можна протягом 5 днів, а потім необхідно знову перетнути кордон і знову заїхати. У Західній Україні таких жорстких умовах автомобілів на польських, словацьких або литовських номерах досить багато, а сайти оголошень рясніють пропозиціями нерозмитнених авто. У випадку прийняття такого законопроекту, потік машин іноземної реєстрації в Україну значно збільшиться.

autopalace.com.ua


Теги статьи: Авто

Дата и время 05 июня 2015 г., 15:44     Просмотры Просмотров: 7164
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064772