АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -4°C
Львов: -8°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Кремль затягує Мінськ у війну з Україною

Кремль затягує Мінськ у війну з Україною
Кремль затягує Мінськ у війну з Україною

Путін використовує Лукашенка в українсько-російській війні на Донбасі.

Офіційний Мінськ вже не вперше виступає розмінною картою у російсько-українському протистоянні.ІНФОРМАТОРу стало відомо, що у грудні в районі Гомеля та Бреста ФСБ накопичувала “людей спортивної зовнішності” та “відпускників” з армії. Однак, усі плани того часу змінилися через виступ повстанців Ічкерії 4 грудня у Грозному. Тепер же, попри попередні заяви, Лукашенко бере участь у тиску на Україну за вимогою Кремля, чим вчергове підтвердив маріонетковість свого правління.

Під легальним приводом військових навчань, підрозділи 38-ї та 103-ї окремих мобільних бригад з 2 червня приведені у повну бойову готовність для перевірки системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку і територіальної оборони Гомельської області. Вже кілька днів поспіль вони проводять навчання у повній бойовій готовності на маршруті Брест – Гомель.

Крім того, продовжується формування штабу територіальної оборони Єльського району Гомельської області і окремої стрілецької роти територіальних військ у місті Єльську. “Для їх укомплектування військовими комісаріатами Гомельської області здійснюється комплекс заходів щодо призову та постачання мобілізаційних ресурсів”, – уточнили в Міноборони. Розгорнуто базу проведення мобілізації, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних і постачальників транспортних засобів, завершена підготовка до роботи пункту прийому особового складу, обладнані місця розміщення військовослужбовців, техніки, озброєння, боєприпасів і матеріальних засобів. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Тобто, як бачимо, Мінськ використовують у тиску на Україну, адже до цього Лукашенко заявляв, що його головний ворог це Захід. Нині ж ці він розгортає військові резерви проти України. Подібний крок має на меті відтягнення українських військових резервів для охорони північно-західних кордонів у разі фронтального наступу Росії на Україну.


Теги статьи: ЛукашенкоКремль

Дата и время 05 июня 2015 г., 17:30     Просмотры Просмотров: 5095
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083411