АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 14°C
Днепр: 17°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 15°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Романова жалкує, що іноземці не приїздять за сексом

Романова жалкує, що іноземці не приїздять за сексом
Романова жалкує, що іноземці не приїздять за сексом

В інтерв’ю «Аналітичній службі новин» народний депутат Анна Романова висловилася щодо секс-туризму в Україні, зокрема, акцентувала увагу на відтоку грошей за кордон.

– Як би ми не противилися такому явищу, але воно все одно буде, – говорить Анна Романова, секретар парламентського комітету з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму. – Народні депутати не можуть прийняти закон, який би заборонив реєструватися на сайтах знайомств або для підбору дружин.

Мабуть, досвідчена в питаннях туризму депутат (бо ще на посаді заступника Чернігівського міського голови з гуманітарних питань вона 4 роки опікувалася туристичною галуззю) не надто фахово розбирається у питаннях сексу...

Заковика в тому, що секс-туризм – це подорож з метою вдоволення сексуальних потреб, найчастіше за допомогою повій (серед лідерів – країни Центральної та Південної Америки, а також Південно-Східної Азії). Сайти ж знайомств та для підбору дружин – дещо інше: вони не виключають сексу, але він не обов’язково є першочерговою метою. Наскільки сексуально-зголоднілим невдахою слід бути, щоб кілька місяців переписуватися з іноземкою задля того, щоб потім приїхати до неї виключно для заняття сексом? Ще й за гроші! А хоча б і безкоштовно…

– Зараз вимальовується така тенденція: якщо раніше «женихи» приїздили в Україну і витрачали гроші, то тепер вони наших дівчат запрошують до себе, – зазначає Анна Романова, акцентуючи, мабуть, увагу на тому, що вітчизняні повії стали вивозити гроші за кордон, а не залучати їх в Україну. Чи річ у тім, що серед українок стали популярними секс-подорожі за кордон?

Сама Анна Романова за кордон їздить регулярно. Метою її візитів, як вона зазначає в соцмережі «Facebook», є відпочинок та робота.

http://zemlyaivolya.net


Теги статьи: Романова Анна

Дата и время 05 июня 2015 г., 17:59     Просмотры Просмотров: 5413
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059422