АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 7°C
Днепр: 6°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Злодій в законі "Авто Копала" звільнився з одеського СІЗО

Автанділ Кобешавідзе
Автанділ Кобешавідзе

Малиновський районний суд Одеси змінив на цілодобовий домашній арешт запобіжний захід відносно 66-річного уродженця міста Кутаїсі Автанділа Кобешавідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Авто Копала".

Як повідомили Dетектив-Info в прес-службі палацу правосуддя, відповідне рішення 15 квітня 2021 року ухвалив слідчий суддя Віктор Корой.

Згідно із ним, служитель Феміди задовольнив клопотання сторони держобвинувачення та постановив негайно звільнити в залі суду достойника, якому в Російській Федерації висунуті обвинувачення в зайнятті найвищого положення в злочинній ієрархії (ст.210.1 КК РФ).

Підставою для пом’якшення "запобіжника" кримінальному генералу, що від грудня 2019 року перебуває в міжнародній базі розшуку Інтерполу за поданням правоохоронців РФ, стали вимоги ч.10 ст.584 КПК України, згідно яким максимальний строк застосування екстрадиційного арешту у вигляді тримання під вартою не може перевищувати 12 місяців.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що "Авто Копала", коронація якого відбулася на початку 1970-х років за протекцією злодія в законі Амірана Тевзадзе на прізвисько "Дідтава", був затриманий у Південній Пальмірі наприкінці березня минулого року.

З того часу Кобешавідзе весь час утримувався під вартою в Одеському СІЗО, очікуючи на остаточне рішення вітчизняних можновладців з приводу екстрадиційного запиту на його видачу, який надійшов від компетентних органів РФ.

Сам достойник не виявив бажання повертатися до Росії - в судовому порядку він домагається визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні. В одному з засідань адвокат Автанділа Нодаровича також повідомив про направлення ним відповідних скарг до Європейського суду з прав людини з приводу незаконного позбавлення волі "Авто Копала", що буцімто може "призвести до стягнення з України відшкодувань".

detective-info


Теги статьи: кримінальний авторитетдомашній арештСудОдесазлодії в законіКобешавидзе Автандил (Авто Копала)

Дата и время 16 апреля 2021 г., 15:29     Просмотры Просмотров: 653
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
12 мая 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119567