Путін має дорого заплатити за життя кожного українця, – Порошенко

Путін має дорого заплатити за життя кожного українця, – Порошенко
Путін має дорого заплатити за життя кожного українця, – Порошенко

Президент Російської Федерації має дорого заплатити за агресію проти України, а тому необхідно розширити санкції проти Росії.

Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Санкційний механізм. Вчора я мав зустріч дуже довгу, понад дві години, з послами “Великої сімки” і представником Європейського Союзу. І ми чітко наголосили, що санкції мають рухатися далі. І я дуже дякую свого партійного колегу, голову фракції Європейської народної партії в Європейському парламенті, який зробив заяву від імені нашої найчисельнішої фракції в Європейському парламенті, де було чітко наголошено: санкції мають бути розширені. Світ цивілізований має чітко проаналізувати можливість відключення Росії від системи SWIFT”, – заявив Порошенко.

Він переконаний, що російські пропутінські олігархи мають заплатити свою ціну.

“Більше того, треба розглянути можливість ембарго на купівлю російської нафти. Ми маємо продовжувати зупинку “Північного потоку – 2″. І всі ці інструменти мають бути на столі, і в Путіна має не залишатися жодного сумніву у тому, що вони негайно будуть запроваджені, як тільки він подумає перетнути червоні лінії. А наше з вами завдання – забезпечити, щоб Росія за це заплатила надзвичайно високу ціну. Не ми ж до них ідемо, а вони йдуть вбивати українців. І кожне життя кожного українця буде дуже дорого коштувати Путіну як військовому злочинцю”, – резюмував Порошенко.

Дата и время 20 апреля 2021 г., 23:28     Просмотры Просмотров: 551