АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 7°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

Чи потрібен Луганщині Москаль?

Чи потрібен Луганщині Москаль?
Чи потрібен Луганщині Москаль?

За оперативними даними, зібраними активістами Громадської ради народної довіри Луганщини, українські блокпости на добу приносять не менше 6 млн. грн. злочинного збору, який заводиться безпосередньо у кабінети Луганської облдержадміністрації.

Зараз на екранах телевізорів дуже часто показують губернатора Луганської області Г. Москаля і навіть ставлять його в приклад, як великого новатора і раціоналізатора в питаннях боротьби з сепаратистами.

     Тим не менш, в підконтрольній Українї Луганської області, жити з кожним днем стає все гірше і страшніше. З приходом в область Москаля, вчорашні чиновники-регіонали, які роками вбивали цілий шахтарський край, раптом виявилися затребуваними..., навіть у замах у нього ходять люди Єфремова.

       А от справжнім патріотам України, тим хто протягом довгих років вів нерівний бій з вугільною мафією, тим хто на барикадах Майдану боровся з режимом Януковича, тим хто зараз зі зброєю в руках захищає Батьківщину, місця в органах влади немає, більше того подібні пропозиції навіть і не розглядаються.

      Корупція, як у міліції, так і на кордоні з т.зв. ЛНР зашкалює, приносячи багатомільйонні бариші високим чиновникам з облдержадміністрації і УВС. Для них звичайно ж такий стан справ – це безумовне щастя, а от для звичайних громадян – це суцільне горе. Страждають прості люди, це вони – люди похилого віку і діти, завдяки «геніальної» ідеї введення пропускного режиму цілодобово простоюють на переходах. У той час, коли вже давно не для кого не є секретом, що за гроші в ЛНР можна проїхати навіть і без документів.

      А ідея Г. Москаля, яка була чомусь підтримана Президентом України, повністю блокувати постачання товарів в ЛНР, дала такі результати, що за своїми масштабами корупції вона вже давно переплюнула всіх регіоналів разом узятих.

      Справа в тому, що після блокування, товари які йшли до ЛНР, так і продовжують туди йти, тільки тепер мито на вивіз приймається на українських блок-постах. Завдяки цьому нововведенню заробляють усі – і керівництво ЛНР, і керівництво Луганської області. 

     Бачачи такий потік брудних грошей луганські чиновники, на чолі з Г. Москалем геть забули, що вони були поставлені на ці посади для того, щоб насамперед дотримуватися законності на ввіреній їм території.

      Давно не секрет, що контрабандисти платять на блок-постах 5 грн. за 1 кг. вантажу і без проблем везуть до ЛНР все, що їм заманеться, відповідно звідти в Україну ввозиться товар за такою ж схемою. 

      За оперативними даними, зібраними активістами Громадської ради народної довіри Луганщини, українські блокпости на добу приносять не менше 6 млн. грн. злочинного збору, який заводиться безпосередньо у кабінети Луганської облдержадміністрації.

       Вчора мені зателефонували з Сєвєродонецька друзі і сказали, що в руках вони тримають морозиво, на якому позначена як виготовлювач одна з Донецьких фабрик. Здогадайтеся з трьох разів, яким чином це морозиво з окупованого Донецька опинилося у Сєвєродонецьку? Відповідь очевидна – через наші блок-пости за схемою, народженої тими, хто за посадою зобов’язаний з цими схемами нещадно боротися.

       Є ще один аспект, який не можна замовчувати – це війна і в її умовах Г. Москаль сьогодні фактично виконує функції генерал-губернатора, так як керує областю у ручному режимі, без облради. Ця обставина накладає певну відповідальність на чиновника такого рівня в питаннях організації підпільного, озброєного опору на окупованих територіях, силами патріотів України, які безпосередньо знаходяться там.

      Йде війна, тому необхідно всіма силами вести боротьбу за симпатії тих, хто залишився на тимчасово ворожій землі, але ж не заохочувати сепаратистів, не збирати разом з ними бариші з контрабандистів, а навпаки залучати до співпраці населення і насамперед тих, хто вірить в Україну, а таких в Донбасі величезна кількість, таким чином наближаючи день Перемоги над російськими окупантами.

      Однак, Г. Москаль своєю бездіяльністю у цьому напрямку і часто образливими висловлюваннями на адресу жителів окупованого Донбасу, які змушені були з вини наших недалугих політиків залишитися в зоні ризику і поневірянь, не залишає їм жодного шансу бути корисними країні і бути почутими українською владою. І це не зважаючи на те, що сьогодні на окупованій території можна реально створити підпільний рух, з подальшим його зростанням..., повірте мені, я знаю про що говорю.

       В умовах війни, першорядним завданням губернатора Луганської області, якраз і є створення таких центрів опору по всій території області. Але, для цього потрібна не скільки політична воля керівництва країни, скільки здорова ініціатива від влади на місцях. 

       А ось цієї-то здорової ініціативи у Москаля і немає, зате ініціатив до організації контрабандних схем під прикриттям всякого роду «турботою» про нас, простих українцях, хоч відбавляй. Тільки чомусь у нас, простих українців, від такої турботи, все частіше і частіше спрацьовує блювотний рефлекс.

       Свідомо йдучи від вирішення цих завдань, Москаль фактично саботує будь-які спроби патріотів України налагодити конструктивні та корисні відносини з українською владою.

      Підводячи підсумок діяльності Г. Москаля на посаді губернатора Луганської області, я б відзначив наступне: якщо все вищесказане мною скласти та додати до цього ще й відсутність у Луганській області хоч якихось, реально діючих економічних програм, які б давали можливісті  та надію підприємництву, то можна з певністю сказати: 

"Наша Луганщина зовсім не потребує послуг такого Москаля-губернатора».

        Тому, краще буде якщо Президент України надасть можливість Геннадію Геннадійовичу з миром покинути Луганську область, передавши кермо влади регіоном патріотам, для яких Луганщина є не засобом наживи, а є перш за все рідною землею яку потрібно рятувати, захищати та відроджувати.

Слава Україні.

http://nbnews.com.ua


Теги статьи: ЛНРМоскаль

Дата и время 06 июня 2015 г., 13:43     Просмотры Просмотров: 3149
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.286755