У Шахтарську намагалися штурмувати будівлю «Шахтарськантрацит»

У Шахтарську намагалися штурмувати будівлю «Шахтарськантрацит»
У Шахтарську намагалися штурмувати будівлю «Шахтарськантрацит»

Спробу силового захоплення будівлі державного підприємства «Шахтарськантрацит» скоїла в середу група невідомих осіб.     

 

Близько сотні чоловіків спортивної статури приїхали автобусами й автомобілями до офісу компанії, повідомили в медіа-центрі Укрвуглепрофспілки. «Гості» назвалися мешканцями міста, зажадали зміни керівництва державного підприємства і всіх шахт, які входять до його складу, та намагалися прорватися до середини.

За словами голови Шахтарської територіальної організації профспілки Максима Паршина, прибулі активісти організували імпровізований мітинг на сходах адмінбудівлі, ретельно фіксуючи на відео всі свої дії. До учасників акції вийшли профспілкові лідери й директори шахт. Пікетувальники пред’явили претензії до якості побутового палива та заявили, нібито на вугільних підприємствах «процвітають корупція й хабарництво».

Під час розмови з’ясувалося, що жоден із мітингувальників не є працівником об’єднання, а отже, не може отримувати безкоштовне паливо, на якість якого начебто скаржиться. Максим Паршин відзначив, що невелика група активістів поводилася агресивно, намагаючись спровокувати силове протистояння. Після пікету вугільного об’єднання колонна пройшла до міськвиконкому, звідки за п’ять хвилин автобусами й автомобілями виїхала до сусіднього Тореза.

За інформацією медіа-центру профспілки, аналогічна акція пройшла біля будівлі державного підприємства «Торезантрацит». Вимоги лунали такі самі: відставка керівництва об’єднання і всіх шахт. Щоправда, мітингувальники поводилися більш мирно і не намагалися штурмувати будівлю, яку приїхали захищати гірники місцевих шахт. За 30-40 хвилин активісти прокричали «Банду – геть!» і поїхали.

На зборах трудового колективу «Шахтарськантрациту», які відбулися одразу після пікету, працівники підприємства засудили спробу силового захоплення будівлі і звернулися до правоохоронних органів із вимогою притягнути до відповідальності організаторів несанкціонованої акції. Вимоги мітингувальників названі безпідставними. На вугільних підприємствах вирішено посилити дисципліну та організувати робітничі дружини.

 

Дата и время 02 апреля 2014 г., 21:59     Просмотры Просмотров: 2393