АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -10°C
Днепр: -7°C
Одесса: -8°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -10°C
Ровно: -10°C

Ярош здав військову таємницю чи просто популізм?

Ярош здав військову таємницю чи просто популізм?
Ярош здав військову таємницю чи просто популізм?

В соціальних мережах та на деяких Інтернет-сайтах з’явилась інформація про те, що лідер «Правого сектора» заявив, що його організація готується до звільнення Криму.

«Лідер ДУК «Правий сектор» і народний депутат Дмитро Ярош поділився свіжою інформацією про те, що в Миколаївській області проходять навчання Збройних сил України. У ході спеціальних навчань відпрацьовуються маневри, які планується застосовувати найближчим часом. Полігон під назвою «Широкий лан» став у деякому роді історичним місцем – за словами лідера «Правого сектора», в тому числі проводиться відпрацювання переправи через водну перешкоду. Він зазначив, що такі знання і досвід стануть в нагоді вже в самому найближчому майбутньому – під час звільнення Криму», – написали на патріотичному сайті Диванна сотня.

Виникає запитання: якщо інформація відповідає дійсності, то чи варто попереджати супротивника, як ведуться навчання і які саме операції повинні відбуватись в найближчому майбутньому? Чи можливо все ж ця інформація насправді стосується не найближчих військових дій та звільнення Криму, а все ж найближчих виборчих перегонів?

firstsocial.info


Теги статьи: Ярош

Дата и время 06 июня 2015 г., 15:54     Просмотры Просмотров: 2296
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054471