АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 4°C
Днепр: 7°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Фірма Ахметова влаштувала дуже дорогий фуршет в Карпатах

Фірма Ахметова влаштувала дуже дорогий фуршет в Карпатах
Фірма Ахметова влаштувала дуже дорогий фуршет в Карпатах

Хочу поділитися з вами враженнями про свій день, я працюю на Драгобраті в туристичній базі "Оаза", тут сьогодні діється щось надзвичайне, фірма Ахметова святкує ювілей, як виявилося сьогодні...

Всі з Сходу приїхали сюди п’ють шампанське по 5000 тисяч грн. і насолоджуються життям, загалом їх 800 чоловік. Ми готувалися до цього дня ввесь тиждень нам ніхто не казав, що і до чого. Я познайомилася з дівчиною і вона все розповіла мені, тут блін асфальти клали, біотуалети, персоналу було 300 людей, ярмарки різні, і т. д.

А вони собі ходять насолоджуються, буде 95 квартал, багато зірок, на все витратили мільйони долларів, я просто зараз в шоці.

Нащо це все робити??У нас люди гинуть, наші хлопці з Заходу боряться за "вільну Україну" а вони тут фуршети влаштували на мільйони долларів....

Я б хотіла щоб ви всі це знали, бо це закрите дійство, і ми всі підписували документи про те, що цього ніхто не буде знати.

Але я не можу сидіти склавши руки!!! Бо бачили б ви в яких це все масштабах і що вони тут роблять. Анонімно будь ласка!!!

Аліса Бетт


Теги статьи: Ахметов

Дата и время 07 июня 2015 г., 16:27     Просмотры Просмотров: 3255
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061836