АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Пєця працює! У Ліберію полетіли двісті українських миротворців

Пєця працює! У Ліберію полетіли двісті українських миротворців
Пєця працює! У Ліберію полетіли двісті українських миротворців

Саме час зараз надсилати найкращих українських вояків кудись подалі від України, в Африку, наприклад!

Вони замінять своїх колег попередньої ротації і будуть виконувати місію ООН упродовж 12 місяців. Розпочалася чергова ротація 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії, в рамках якої до цієї африканської країни відправилися 200 українських миротворців.

Про це інформує прес-служба Міністерства оборони.

"Сьогодні, 5 червня, під час чергової, 21 ротації 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії з Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького літаком ООН на Африканський континент відбули українські миротворці у кількості близько 200 осіб. Вони замінять своїх колег попередньої ротації, які, виконавши миротворчу місію, повернуться на Батьківщину найближчими днями", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що серед сьогоднішніх миротворців багато військовослужбовців, які брали участь в так званому "АТО" та неодноразово були у відрядженнях на Африканському континенті. Особливістю цієї ротації наших миротворців є те, що тепер вони будуть виконувати місію ООН у Ліберії упродовж 12 місяців.

Лише наш нелегитимний гарант разом з бандою Сєньки Кулявлоба міг прийняти таке мудре зважене рішення! Це ж престиж міжнародного рівня, відмовлятися від продовження місії ніяк не можна. Крім того, в Україні ж ніякої війни офіційно нема, а лише якесь маленьке "а то"...

Слава Пеце Порошенко! Боже, "Рошен" схорони!

Микола Крамольник

http://newspravda.com


Теги статьи: Миротворцы ООН

Дата и время 07 июня 2015 г., 19:46     Просмотры Просмотров: 2467
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054798