АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -8°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -9°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

Правий Сектор відкрив новий фронт у війні з гральним бізнесом

Правий Сектор відкрив новий фронт у війні з гральним бізнесом
Правий Сектор відкрив новий фронт у війні з гральним бізнесом

Активісти Правого Сектору ліквідують незаконні точки гральних автоматів в Солом`янському районі міста Києва.

Активісти Соціал-Національна Асамблея, що входить до складу Правого Сектору провели акцію по ліквідації підпільної точки із гральними атоматами, під час якої було винищено близько 50  автоматів. При цьому один із автоматів активісти демонстративно виставили на вулицю, щоб показати місцевим жителям, яке “безчинство”  відбувалось прямо біля їх домівок.
“Це лише початок очищення Києва, попереду масштабне наведення порядку на шляху до створення нового здорового суспільства”  - заявив голова прес-служби СНА Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, що аналогічна акція була проведена вчора в Шевченківському районі міста Києва.

Координатор акції  Ігор Криворучко зазначив, що владі та різним маргінальним політичним силам треба припинити боротись з Правим Сектором, а почати займатись чимось корисним для української держави; слова мало чого зараз вартують, бо багато професійних говорунів, а дуже мало людей здатних на вчинки.

Багато активістів та організацій, що воюють з гральним бізнесом говорять про зв`язок ділків з керівництвом МВС, прокуратури і навіть СБУ. Роблять акцент на тому, що всі точки поділені між групами впливу в силових відомствах і, що ці корупційні схеми працюють і після усіх жертв на Майдані, який боровся проти корупційного режиму.

Ділки часто говорять про те, що в них законний бізнес і що вони мають відповідні ліцензії, але видані вони ще в часи правління Кучми. Основний аргумент для таких бізнесменів – це те, що в гральні автомати не засовують гроші, а чеки різного номіналу, які продають в підпільних казино.  За такою логікою фішки на гральному столі  - це також лотерейні білети.

Схоже, що бити гральні автомати в Україні скоро стане модно; досить згадати, що на таке суспільно-корисне хуліганство підсів і нинішній кандидат в президенти Олег Ляшко. Хоча, коли міліція і прокуратура самі зацікавленні в існуванні таких осередків лудоманії, єдина сила, що здатна зупинити горе-бізнесменів – це сам народ.

ІНФОРМАТОР


Теги статьи: Гральні автоматиПравий сектор

Дата и время 03 апреля 2014 г., 17:12     Просмотры Просмотров: 3374
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.757368