АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Фірташ: "На жаль, ми повинні боротися з нинішнім урядом"

Фірташ: "На жаль, ми повинні боротися з нинішнім урядом"
Фірташ: "На жаль, ми повинні боротися з нинішнім урядом"

За час роботи уряду Арсенія Яценюка в Україні втрачено 600 тисяч робочих місць у промисловості.

Про це заявив в інтерв’ю телеканалу "Інтер" бізнесмен, голова Федерації роботодавців Дмитро Фірташ.

"Якщо ми подивимося статистику роботи нинішнього уряду за рік, то, що ми побачимо з вами? Ми побачимо: перше - 600 тисяч робочих місць ми втратили за час правління цього уряду тільки в промисловості. Тобто ви розумієте, що йде масштаб лиха", - сказав він.

За словами Фірташа, уряд "всі свої втрати хоче списати на дві речі - спочатку вони списували на війну, і це було дуже зручно і вони це долали".

"Коли вони побачили, що у війні перемоги немає, і вони зрозуміли, що все одно треба щось робити, вони почали так звану боротьбу з олігархами. Але що таке боротьба з олігархами? Це не просто два, три, чотири, п’ять чоловік , це десятки тисяч людей по країні - хтось більше, хтось менше, але це ті люди, які створюють робочі місця, це ті люди, які наповнюють бюджет", - додав бізнесмен.

"Все, що сьогодні відбувається з нами - ми не хочемо самі нічого робити, ми хочемо тільки брати гроші, робити борги і переносити ці борги на майбутні покоління", - зазначив Фірташ.

В інтерв’ю він також торкнувся питання підвищення тарифів в країні: "Всі говорять, що виходу не було, що вимога МВФ, мовляв не виконаєш - не отримаєш гроші. Так, я не сперечаюся, я згоден, напевно це вимога МВФ. Але МВФ вимагав не підняти тарифи, МВФ вимагав збалансувати бюджет країни. Я так думаю".

"Але якби вони (уряд, - ред.) Знайшли інше рішення, привезли дешевий газ в країну, і цей газ потрапив би на ринок, то не треба було б піднімати тарифи, тому що за рахунок дешевого газу все було б збалансовано", - заявив Фірташ.

За його словами, "нинішній уряд не зацікавлений у мирі". "Тому що як тільки настає мир, вони не знають, що їм говорити". "Вони не розуміють, що їм далі робити. А так можна списувати весь час на війну...У нас сьогодні така ситуація, коли ми повинні встати всі на цю хвилю, і сказати "Стоп!". На жаль, ми повинні боротися сьогодні з нинішнім урядом. На жаль", - сказав Фірташ.

Як відомо, мажоритарним акціонером телеканалу "Інтер" є сам Дмитро Фірташ.

theinsider.ua

 


Теги статьи: Фирташ

Дата и время 07 июня 2015 г., 23:50     Просмотры Просмотров: 2530
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069185