АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 25°C
Днепр: 25°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 25°C
Львов: 24°C
Ужгород: 28°C
Луцк: 26°C
Ровно: 26°C

На чиновника Мін’юсту готується колективна заява в ДБР та НАБУ

На чиновника Мін’юсту готується колективна заява в ДБР та НАБУ
На чиновника Мін’юсту готується колективна заява в ДБР та НАБУ

Громадські активісти готують колективну заяву до Державного бюро розслідування та Національного антикорупційного бюро України на перевірку законності дій чиновника Міністерства юстиції України, а саме - Заступника директора Департаменту – начальника управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України Хардікова В’ячеслава В’ячеславовича (далі – Заява).

В Заяві йтиметься про те, що Хардіков В’ячеслав В’ячеславович перебуваючи на посаді Заступника директора Департаменту – начальника управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України (а до того на посаді - начальника управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України) можливо зловживаючи своїм службовим становищем використовував оплачений державою робочий час у своїх власних інтересах та вчиняв дії, що мають корупційні ознаки.

«До пана Хардікова не можливо додзвонитися на його робочий телефон. Таке враження, що він завжди відсутній на своєму робочому місці - наші колеги журналісти навіть зняли невеличкий фільм про те, як протягом одного робочого тижня вони дзвонили пану Хардікову на його робочий номер рівно сто разів на день і безрезультатно. Хоча в Управлінні кадрів Міністерства юстиції України їм офіційно заявили, що пан Хардіков має перебувати на своєму робочому місці.» -  розповідає керівник юридичної служби однієї з політичних партій активіст Сергій Шевченко – «Одного разу маючи невідкладне робоче питання до пана Хардікова ми змогли додзвонитися лише до його заступниці – пані Безпалько Ольги Леонідівни, на прохання зв’язати нас з паном Хардіковим пані Безпалько відповіла, що він не знаходиться на робочому місці, а працює віддалено. Підозрюючи спробу введення в оману заявника з боку посадової особи, ми звернулися на офіційний номер телефону Управління кадрів МЮУ і там нам відповіли, що жодних рішень на переведення Хардікова В’ячеслава В’ячеславовича на віддалену роботу не видавалося і він має знаходитися на своєму робочому місці. Отримавши зовсім протилежну інформацію, ми одразу повторно зв’язалися з пані Безпалько, але вона, почувши, що ми володіємо офіційною інформацією, стала заперечувати те, про що говорила декілька хвилин тому і заявила, що пан Хардіков знаходиться на своєму робочому місці, але зв’язатися з ним неможливо, оскільки  він на декілька хвилин вийшов по своїм особистим справам. Але на жаль для пана Хардікова і пані Безпалько, приблизно в цей час (як і протягом майже всього останнього тижня) наші колеги журналісти фіксували на фото пана Хардікова в громадському місці в іншому населеному пункті більш ніж за сто п’ятдесят кілометрів від його робочого місця. Цікава ситуація… На щастя телефонні розмови з пані Безпалько та з Управлінням кадрів були зафіксовані звукозаписним пристроєм… Тому існують і аудіо-докази, і фото-докази…»

Також, до Заяви будуть додані докази того, що в Управлінні реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України під керівництвом Хардікова В’ячеслава В’ячеславовича правові експертизи документів для державної реєстрації політичних партій проводяться з порушеннями закону, зокрема в частині дотримання строків проведення державної реєстрації, висловлені до документів зауваження не відповідають підставам, визначеним Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», інформація до державних реєстрів вносить з порушенням вимог закону, рішення та повідомлення щодо проведених реєстраційних дій місять численні орфографічні помилки, що не дає змоги однозначно тлумачити зміст висловлених зауважень.

Самим головним на що доказово наголошуватиме громадськість буде те, що Управління під керівництвом Хардікова В’ячеслава В’ячеславовича в порушення статті 19 Конституції, частин першої та другої статті 4 Закону України «Про політичні партії в Україні» та частини другої статті 10 Закону України «Про державну службу» виокремлює у своєму ставленні певні політичні партії, надаючи їм привілеї, а щодо інших політичних партій діє з перевищенням своїх повноважень, вчиняє інші дії або бездіяльність, що свідчить про особливе позитивне або негативне ставлення до окремих політичних партій, а отже наявність корупційної складової в діях як Управління, так і його керівника.

«До нас та наших колег дуже часто доходить інформація, що так звану «співпраці» з політичними партіями та тематичними «рішалами» пан Хардіков налагоджує здебільшого через свою заступницю – вище згадану пані Безпалько. Це й не дивно, адже пані Безпалько раніше офіційно працювала в одній з політичних партій і звісно у неї залишилися «старі зв’язки». До речі політична партія в якій раніше працювала пані Безпалько за дивним збігом обставин являється однією з привілейованих політичних партій для пана Хардікова, адже для неї правові висновки він візує (погоджує) не враховуючи ті зауваження, які врахував для нашої політичної партії, і з цього випливає неоднаковість трактування Закону для різних заявників» - наголосив активіст Сергій Шевченко.

Всі наведені доводи та докази можуть свідчити про наявність корупційних складових та посадової невідповідності. Історія знає немало випадків коли за подібні дії посадовці притягувалися до кримінальної відповідальності. Але розібратися в цьому мають відповідні правоохоронні органи. Та функцію громадського контролю мають виконувати все ж активісти.

«Ми не маємо на меті зламати карєру чи ще якимось чином нашкодити пану Хардікову. Ми лише прагнемо, щоб пан Хардіков усвідомив відповідальність свого становища, а також припинив «вибірковий геноцид» та некомпетентність, що наразі процвітає в його управлінні.» - завершив пан Шевченко.

Автор: Микола Зленко


Теги статьи: перевищення службових повноваженьКорупціяЗловживання владоюХардиков ВячеславНАБУДБРМінюст

Дата и время 13 мая 2021 г., 09:48     Просмотры Просмотров: 2026
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Депутат від ОПЗЖ Ісаєнко позбавив військових житла,але надбав доньці віллу за 100 мільйонів гривень
Геннадій Заболотний – претендент на крісло НСЗУ з корупційним минулим
Нардеп Холодов приховує мільйони через несплату податків

«Конвертатору» экс-нардепов Кононенко и Шкрибляка дали два года условно
Пропавший судья Чаус в новом видео открестился от банки с долларами
"Янтарное дело" Полякова-Розенблатта: судьи издеваются над Украиной

Святошинські копи катують, а судді правлять варварське судилище. Де шукати правосуддя простому люду?
Заявления Чауса могут использовать, чтобы забрать у НАБУ его дело о взятке, - Сытник
"Час виконувати обіцянки": США і ЄС розкритикували реформу судів і конкурси на керівництво САП та НАБУ

Чаус лжет: в НАБУ прокомментировали заявление похищенного судьи
Отсутствие реакции Зеленского на заявление США и ЕС о судебной реформе начнет кардинальную перезагрузку отношений Украины и Запада, - Шабунин
НАБУ вручило подозрение экс-главе «Укргазлизинга»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.106454