АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 14°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 10°C
Ровно: 11°C

О совхозе Зеленского по имени ДУСя

О совхозе Зеленского по имени ДУСя
О совхозе Зеленского по имени ДУСя

В первых строках своего поста хочу поддержать стремление Зеленского навести порядок в государственных резиденциях.

Об этом пишет экс-вице-премьер Николай Томенко в сегодняшнем блоге «Обозревателя».

Напомню, что долгое время наша команда «Рідної країни» рассказывает о цинизме современного властного феодализма по финансированию питания, лечения и отдыха высокопоставленных чиновников за бюджетные средства.

Однако, создается впечатление, что президент и СНБО до сих пор не знают, что в системе Государственного управления делами при президенте – не только государственные резиденции Конча-Заспа и Пуща-Водица.

Далее текст на языке оригинала.

Отож ще раз, коротенько, про радгосп Зеленського на ім’я ДУСЯ.

Фінансування на 2021 рік — 2 мільярди 815 мільйонів 309 тисяч 900 гривень!

Кількість державних резиденцій, за оцінками фахівців, — 14!

Загалом в ДУСЮ входить більше 60 державних підприємств, установ та організацій. Тут і Житомирський лікеро-горілчаний завод і підприємство «Чайка» з низкою філій, які виготовляють ковбасну й молочну продукцію, печуть хліб, вирощують рибу… для владців.

В системі Державного управління: будівельні й інвестиційні організації, мисливські й лісові господарства, низка санаторіїв — від «Кришталевого палацу» і «Моршинського» на Львівщині до «Санаторія Семашка» в Кисловодську, що в Ставропольському краї Російської федерації.

Медичну складову «радгоспу Зеленського» складають 4 заклади: клінічна лікарня «Феофанія», поліклініка 2, Центр превентивної медицини та Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини. Щоправда нашу Постанову ВР зареєстровану в 2015 році про передачу медичних закладів ДУСІ в загальну систему МОЗ в інтересах інвалідів та ветеранів українсько-російської війни нині почали частково виконувати.

Щодо державних резиденцій, то на відміну від горілчаних і молочно-ковбасних заводів, тут все складно і утаємничено. Нагадаю, що фахівці називають 14 резиденцій в системі ДУСІ.

Це й «Конча-Заспа», де проживає Зеленський із високопосадовцями з попередніх злочинних режимів, це і «Синьогора» на Івано-Фраківщині, де взимку відпочивала сім‘я президента…

Це й низка резиденцій в Криму: президентська база відпочинку в Мухалатці, 4 владні резиденції у Форосі, низка санаторіїв. Нині, як я розумію, там відпочивають та оздоровлюються російські можновладці й колишні чиновники-зрадники України.

Ще кілька резиденцій, які варто давно передати у сферу відповідальності Міністерства культури та громади Києва.

Це «Будинок з химерами», особняк Ковалевського, будинок вдови, що плаче. Найбільш образливо й обурливо для мене як організатора акції «7 чудес України», що Зеленський вже 3-й президент, який обіцяє нам перетворити на відкритий музей для всіх киян і туристів знаменитий «Будинок з химерами». Тим паче, що візити міжнародних гостей знову приймає Маріїнський палац.

Між іншим, по безтендерним мільярдним ремонтам Маріїнського палацу від часів Ющенка до періоду Зеленського тюрьма вже давно плаче!

Тож нині варто не вкотре перевіряти список елітних мешканців державних резиденцій в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці, а провести аудит всієї системи ДУСІ. А потім виконати спільну передвиборчу обіцянку Ющенка, Порошенка і Зеленського та ліквідувати цей радгосп за наші гроші. Медичні заклади перевести в загальну систему МОЗ, природні та лісові — в Мінекологію, мистецькі — в Мінкультури, горілчані, ковбасні й рибні… — продати з аукціону…

Але хто ж це зробить: в часи Порошенка-Березенка ДУСею опікувався представник КВКівської родини Сергій Борзов, який зумів за 2 роки «успішної роботи» отримати безкоштовно від ДУСі квартиру на Печерську за 10 млн.грн. Тепер він — голова Вінницької ОДА від Зеленського , а його дружина — депутат ВР від Слуги народу.

Тож хто їх, як кажуть, посадить, точніше проведе чесний і справедливий аудит та зліквідує цей радянсько-феодальний радгосп для владців?!

То що? Знову чекаємо на нового народного президента?


Теги статьи: ФінансуванняКонча-заспаПуща водицяДусяЗеленскийТоменко Николай

Дата и время 16 мая 2021 г., 22:57     Просмотры Просмотров: 1128
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Кулеба виключив прямі переговори Зеленського з "Л/ДНР": "Президент України не буде зустрічатися невідомо з ким"
«Сине-желтые флаги должны появиться в каждом уголке нашей страны», — Зеленский об освобождении Мариуполя
Зеленский поздравил украинцев с 7 годовщиной освобождения Мариуполя от оккупантов

Зеленский желает, чтобы зарплата преподавателей в его университете стартовала с $4 тысяч
Украинская власть, похоже, пытается снова играть с Западом в наперстки
Люди сами не знают как будут голосовать - Глава КМИС Паниотто

Зеленский утвердил 3-летнюю стратегию развития правосудия
Инна Ведерникова: “Власть или кошелек?”
Почему в результате встречи Путина и Байдена третьим лишним окажется Зеленский

Зеленский подпишет с Байденом ряд соглашений
Жителям зони ООС спрощують доступ до іпотеки: підписано закон
“Миллиард деревьев от Зеленского — дурной пиар, они просто засохнут”

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 июня 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.174542