АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 22°C
Днепр: 22°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 20°C
Львов: 21°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 22°C
Ровно: 21°C

Заступниці Степанова загрожує штраф через нерозкриття інформації про вакцину

Заступниці Степанова загрожує штраф через нерозкриття інформації про вакцину
Заступниці Степанова загрожує штраф через нерозкриття інформації про вакцину

На заступницю Міністра охорони здоров’я Світлану Шаталову склали протокол про адміністративне правопорушення за ненадання публічної інформації щодо дати виробництва та строку придатності партії вакцин від коронавірусу Covishield виробництва Serum Institute of India, що надійшли в Україну у лютому цього року.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на відповідь представника уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

У березні цього року StateWatch звернулось до МОЗ із проханням надати інформацію щодо дати виробництва та строку придатності партії вакцин від коронавірусу Covishield виробництва Serum Institute of India, проте МОЗ відмовилося надавати цю інформацію, посилаючись на вимоги виробника.

За заявою StateWatch представник омбудсмена двічі звертався до МОЗ щодо повторного розгляду запиту або обгрунтування, чому інформація не була надана.

У зверненнях омбудсмена було наголошено, що інформація є суспільно важливою в умовах пандемії коронавірусу.

«В межах провадження відносно заступника міністра охорони здоров’я України Шаталової Світлани Миколаївни 11.05.2021 складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною другою статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – повідомив представник уповноваженого парламенту з прав людини.

Протокол направлено для розгляду до Печерського районного суду міста Києва.

Згідно з частиною другою статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення ненадання інформації тягне за собою штраф від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 425 до 850 гривень.

Натомість у МОЗ продовжують наполягати, що шкода від надання інформації про дату виробництва та строк придатності партії вакцин Covishield переважає суспільний інтерес в її отриманні.


Теги статьи: Денисова Людмилаcovid19Эпидемия коронавирусакоронавирусCoviShieldвакциниШаталова Светлана

Дата и время 18 мая 2021 г., 14:43     Просмотры Просмотров: 721
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.442619