АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 2°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Чи зможуть уникнути відповідальності причетні до крадіжки ”Межигір’я”?

Чи зможуть уникнути відповідальності причетні до крадіжки ”Межигір’я”?
Чи зможуть уникнути відповідальності причетні до крадіжки ”Межигір’я”?

Перше квітня 2014 року ввійде в історію, як день, коли держава в особі Голови Верховної Ради України – В.о. Президента Турчинова Олександра Валентиновича офіційно ініціювала процедуру законного повернення резиденції “Межигір’я” до державної власності.

Про це йдеться в розпорядженні Президента України №378/2014-рп “Про забезпечення інтересів держави щодо деяких об’єктів державної власності”. Нагадаємо, що даному розпорядженні передувало журналістське розслідування, результати якого оприлюднені за день до цього на сайті Главком (http://glavcom.ua/articles/18578.html) у статті “Як крали Межигір’я”.

Не сумніваємося, що визначені в розпорядження Президента України 378/2014-рп від 01.04.2014 р. органи – Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України беззаперечно проведуть перевірку додержання вимог закону, а вірніше “відсутність додержання вимог закону” та приймуть передбачені законом заходи, спрямовані як на законне повернення майна, так і на притягнення винних осіб до відповідальності.

Єдине, що насторожує є те, що причетні до “освячення” вибуття резиденції “Межигір’я” з державної власності суддів господарському суду міста Києва: Ковтун Сергій Анатолійович, Мандриченко Олександр Володимирович, Якименко Микола Миколайович, Головатюк Любомир Дмитрович Івановичем, які довгий час працювали в органах прокуратури, де і сьогодні мають багато впливових покровителів.

Чи захочуть працівники  прокуратури “прикрити” своїх минулих колег всупереч волі Українського народу та розпорядження Президента України покаже лише час, проте ми сподіваємося, що вони не захочуть прикривати подільників Януковича, які сприяли вилученню резиденції ”Межигір’я”.

Одним із можливих “покровителів” є народний депутат Леонід Ємець, який активно лобіює їх інтереси в Комітеті з питань верховенства права та правосуддя. Говорять, що він вчився разом з екс-помічницею судді Шевченка, який двічі відмовив Кабінету Міністрів України в поверненні “Межигір’я”, а нині є суддею цього суду — Ганною Бондаренко, яка половину своєї зарплати віддає своїм помічнику та секретарю (в чому вона зізналася 18 березня 2014 року — газета «Юридична практика» №12 (848) від 25.03.2014 р.).

Чи буде молодий та перспективний народний депутат Леонід Ємець з партії “Батьківщина”“відмазувати” суддів, причетних до крадіжки “Межигір’я” всупереч постанові Верховної Ради України  “Про повернення урядової резиденції “Межигіря” та розпорядженню Президента  України невідомо, проте суддя Бондаренко була неодноразово була помічена в Верховній Раді України разом із ним.

Поговорюють саме він порадив розіграти за сценарієм звернення суддів щодоніби-то утисків, щоб на Комітеті з питань верховенства права та правосуддя заступитися за них та спробувати “перевести стрілки” на інших.

Не виключено, що можливо і причетні до оборудки з “Межигір’ям” судді господарського суду міста Києва шукатимуть крайніх та звертатимуться до Ємця за захистом, проте власні дії, вчинені в 2007 році “валити” немає на кого, а треба подивитися в дзеркало.

Ми знаємо одне – Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України ретельно виконують покладені на них конституційні повноваження і розпорядження Президента України 378/2014-рп від 01.04.2014 р., а суддів, які повторюватимуть “подвиг” Володимира Люльки (судді Тульчинського районного суду, який маючи вирок, готові були робити які завгодно заяви)  — http://zib.com.ua/ua/56731-suddya-geroy_maydanu_viyavivsya_zasudzhenim_aferistom_scho_n.html, з кожним днем ставатиме все більше.

Очевидно що, ніхто не хоче нести відповідальність за власні вчинки, але в будь-якому разі, понести таку відповідальність доведеться.

Сергій Лазебний, для ”ОРД”


Теги статьи: МежигорьеМежигір’я

Дата и время 04 апреля 2014 г., 11:35     Просмотры Просмотров: 4519
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Продать Межигорье: кто может купить резиденцию президента-беглеца Януковича
Стало известно, кому досталось «Межигорье Януковича»
Киевский речпорт запускает прогулки по Днепру в Межигорье

Межигорье без Януковича: как изменилась бывшая резиденция беглого экс-президента
Евромайдановцы собирались штурмовать “Межигорье”, заявляет экс-главком ВВ
Генпрокуратура передала в суд дело экс-министра энергетики по краже комплекса “Пуща Водица” в Межигорье

Добкин: Как только приду к власти, сожгу на костре Вятровича и отправлю Супрун в ступе домой за теплыми вещами. Тюрьма у нас холодная
Четыре дня возили фурами. Охранник Януковича рассказал, как активисты разграбили Межигорье
"Был звонок Ярошу": Добкин рассказал, как Янукович "спас" Межигорье

Операція “Газометр”: австрійська нерухомість Клюєвих із кінцями у “Межигір’ї”
Секреты «Межигорья» Виталия Кличко: есть даже дебаркадер, как у Януковича
Страусов в «Межигорье» стало больше. Журналисты показали, что осталось от резиденции Януковича

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.324236