АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 14°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Батько засідає в Чернігові, а син охороняє Путіна

Батько засідає в Чернігові, а син охороняє Путіна
Батько засідає в Чернігові, а син охороняє Путіна

Інформація про спецслужби Російської Федерації, як і загалом, про спецслужби будь-якої країни, є переважно закритою. На загал відомі лише імена керівників, та і вони зазвичай є людьми не публічними. Але інколи і тих даних, що є у відкритому доступі, достатньо для виявлення неочікуваних фактів. 

Федеральна служба охорони Російської Федерації здійснює функції щодо державної охорони керівництва країни і забезпечення їх захищеним зв’язком. За своїми повноваженнями ФСО не поступається ФСБ і навіть в дечому їх переважає. 

Одну з керівних посад в ФСО Росії посідає чоловік з українським прізвищем Данько - повідомляє сайт Корупція

Андрій Володимирович Данько очолює Управління планування та організації охоронних заходів охорони Президента, яким як відомо у наших північних сусідів є ніхто інший, як Володимир Путін. 

Щоправда, на сайті ФСО про Андрія Данька інформації немає, спецслужба врешті-решт. А от на деяких інших ресурсах, він засвітився. 

Так, зокрема коротка біографічна довідка Андрія Данька є на сайті Всеросійського центрального клубу боксу «Динамо». Тут вказано його посаду, те що він являється першим Віце-президентом Федерації боксу Росії, та звання генерал-лейтенант. 

Пошуки рідних Андрія Данька приводять нас до Чернігова. Його батько, колишній керівник ВАТ «Чернігівелеватормлинпостач», а зараз пенсіонер і депутат Новозаводської районної в місті Чернігів ради Володимир Михайлович Данько. 

Поінформоване джерело, на умовах анонімності, підтвердило родинні зв’язки Андрія та Володимира Данько. Більше того, є інформація, що під час Революції Гідності Андрій Данько перебував на території України. Але це вже інформація для роздумів нашим спецслужбам. 

Іван Бобровицький 

До речі, батько - депутат райради від "Батьківщини"... 

http://siver.com.ua/


Теги статьи: Данько ВладимирДанько Андрей

Дата и время 10 июня 2015 г., 17:44     Просмотры Просмотров: 2973
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.117626