АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 24°C
Днепр: 26°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 23°C
Львов: 21°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 22°C
Ровно: 22°C

ГАИ города Кировограда зарабатывает деньги

ГАИ города Кировограда зарабатывает деньги
ГАИ города Кировограда зарабатывает деньги

Заява про зловживання службовимим становищем працівниками правоохоронних органів області Гордієнко В.В, Колодєєвим А.М,Губським В.В, Нечетайло Ю.Т.В той час, коли Україна знаходиться в стані війни з РФ та тисячі Кіровоградців відстоюють незалежність Держави зі зброєю в руках — начальник відділення по контролю за роботою реєстраційно-екзаменаційних відділень ДАІ УМВС в Кіровоградській області майор міліції Колодєєв А.М., та його поплічники Губський В.В.( див. ОРД форум 03.05.2013 року « ГАИ города Кировограда зарабатывает деньги») і начальник центру з обслуговування населення пов’язаних з автомототранспортом ДАІ № 3501 м. Кіровограда ( колишній начальник кадрів ДАІ УМВС в області) Нечитайло Ю.Т. (див.ОРД форум 03.05.2013 року «Письмо офицеров ГАИ Кировограда. Оказывается, МВД руководит не Захарченко а Подашевская?», ОРД форум 18.06.2014 року « Тиск Вітюка А.І. на Кіровоградських правоохоронців.») — зловживаючи владою, по створеним та відпрацьованим «схемам» продовжують неправомірно здирати гроші з громадян міста і області, та співробітників підпорядкованих підрозділів. Таким чином, щомісяця на «звіт» до Колодєєва А.М. всі співробітники реєстраційно-екзаменаційних підрозділів змушені здавати гроші в розмірі щомісячної зарплати ( незгодних залякують звільненням та безробіттям: Мартиненко В.І., Мацелюк В.К., Должковий О.І., Каленська Л.І., та інші). Під страхом проходження позачергової переатестації в підпорядкованому Колодєєву А.М. підрозділі ДАІ УМВС в області в разі низької здачі групами іспитів по ПДР, начальники центрів з обслуговування населення пов’язаних з автомототранспортом в області через викладачі автошкіл змушені збирати кошти ( від 600 грн.) « з бажаючих отримати посвідчення водія». На «широку ногу» також поставлена робота по продажу «блатних» номерних знаків на ТЗ (від 1500грн. за комплект) якими постійно забитий склад підрозділу підпорядкованому Колодєєву А.Н., нехтуючи вимогою Постанови КМУ № 1388-98, щодо їх видачі виключно в порядку зростання.(ст. 364 ч.3,ст.368 ч.2,ст. 370 ч 2, КК України) .

Під «дахом» Колодєєва А.М., Нечитайлом Ю.Т. створено схему по наданню необґрунтованих переваг фізичним особам підприємцям ФОП Лиходід В.В. 1941 року народження !,родича начальника ВВБ податкової міліції області Гордієнко В.В. ( відкрита Колодєєвим А.Н. свідомо на підставну особу, ст. 5б ЗУ «Про боротьбу з корупцією), та ФОП Горбенко О.Г. - які займаються комісійною торговельною діяльністю по продажу транспортних засобів. З метою отримання неправомірної вигоди, Нечитайло Ю.Т. при особистій видачі «довідок про відсутність арешту та обмеження на транспортний засіб» — змушує громадян, виписувати довідки-рахунок виключно в вище вказаних підприємців. Громадян, які відмовляються від його умов, Нечитайло Ю.Т. неправомірно змушує здійснювати операцію зняття з обліку та сплачувати за неї 225 грн., всупереч Постанови КМУ № 1388-98, пункт 33, 2-абзац – « При перереєстрації транспортних засобів у разі зміни їх власників зняття з обліку таких транспортних засобів не проводиться.»!( 300 грн. за довідку) За вказівкою Нечитайло Ю.Т., співробітники підпорядкованого йому підрозділу змушені таким громадянам, операцію по зняттю з обліку, проводити впродовж одного-двох робочих днів, штучно затягуючи час, пояснюючи це «необхідністю проведення» незрозумілих перевірок та ін. Насправді, матеріали «відлежуються» на робочому столі в кабінеті Нечитайло Ю.Т., як покарання за незгоду виконувати його умови. (ст. 5а, та ст.5г, ЗУ ( Про боротьбу з корупцією).

В минулому році Лиходід В.В. за допомогою Гордієнко В.В. зареєструвався в податковій як підприємець, та в продовж місяця по підробним та сфабрикованим документам, які не відповідають вимогам Постанови КМУ №1200 2009 року та наказу МВС України 268- 1998 року, за допомогою Колодєєва А.М, отримав дозвіл в ДДАІ МВС України №7051 на право торгівлі транспортними засобами та номерними агрегатами. Також нам достеменно відомо, що особисті підписи у всіх наявних документа Лиходід В.В. не є ідентичними та сфальсифіковані невідомими особами, що дає змогу припустити що Лиходіду В.В. взагалі невідомо що він «займається» підприємницькою діяльністю.

ФОП Лиходід В.В зареєстровано в приватному готелі, за адресою м. Кіровоград, вул. Кірова 35 ( приміщення належить родині товариша Колодєєва А.М.- Гордієнко В.В. див. ОРД – форум від 14.08.2013 року, « Борьба в Кировоградской нологовой: за такие деньги и ворон ворону око выколет»)- в підрозділі ДАІ № 3501 м. Кіровограду відсутня, так як приховується від співробітників «сторонніх очей» — тому що довідки-рахунок вказаного підприємця виписуються в порушення Постанови КМУ № 1200- 2009 року та наказу МВС України 268-1998 року, не за місцем юридичної адреси та сторонніми особами, а саме Горбенко Оксаною та жінкою Нечитайло Ю.Т., Нечитайло Вікторією (яка перебуває на посаді в Маловисківському РЕВ, але знаходиться в декретній відпустці) власноруч! Для цього в приміщенні Ценру ДАІ № 3501 м. Кіровоград постійно чергують весь робочий час громадяни «посередники» — Горбенко Віктор Васильович (товариш Нечитайло Ю.Т.) та його помічники: Шевченко О., Шандрюк П., Соменко О., які по команді Нечитайло Ю.Т. забирають у громадян, які погодились на його умови перереєстрації документи (особисті паспорти, інд. коди, свідоцтва про реєстрацію ТЗ) та гроші, в розмірі значно більшому для постановки на облік ТЗ та виписки довідки-рахунок, з урахуванням інтересів всіх учасників корупційної схеми. Укладання договорів купівлі продажу( довідок – рахунків) ТЗ фактично здійснюється без особистої присутності учасників угоди, без огляду ТЗ, та відповідно не скріпленні їх особистими підписами і в подальшому не мають жодної юридичної чинності. З дозволу Нечитайло Ю.Т. членам вказаної злочинної групи «дозволено» надавати розпорядження співробітникам підпорядкованого йому підрозділу, та безперешкодно пересуватися службовими приміщеннями, включаючи архів! До недавно в підрозділі існувало «пільгове вікно», в якому документи на реєстрацію ТЗ приймав особисто ватажок вказаної групи Горбенко Віктор Васильович! В «компетенцію» вказаної злочинної групи входить також «впарювання блатних номерів» бажаючим громадянам. (ст. 5а, ЗУ « Про боротьбу з корупцією» , та ст.364 ч3, КК України ).

Для звіту перед Колодєєвим А.Н., та з метою «контролю» за кількістю виданих довідок-рахунків, Нечитайло Ю.Т. змушує підлеглих складати щоденні, що недільні та щомісячні «звіти» по кількості виписаних довідок-рахунків на комісійні ТЗ – не передбачені жодним нормативним документом. Характерно, що графи на ФОП Лиходід В.В., та Горбенко О.Г. в вказаному звіті – відсутні.

Безкарність та безконтрольність видатків вказаними посадовими особами ДАІ призначеними на посаду ще за часів Захарченко-Пожидаєва вражає, та дозволяє їм впродовж останніх років купувати нерухоме та рухоме майно, коштовну зброю та ін. на сотні тисяч доларів США, реєструючи це все на близьких чи довірених осіб, а неодноразові спроби начальника УДАІ в області Величка В.М. та начальника УМВС в області Вітюка А.І. позбутися цих ділків – не принесли ніякого результату, видно «київська криша» вже занадто велика!

За останні роки ними придбано:

1.Колодєєв А.М. – добудовує будинок за адресою пров. Курінний 1.

02.08.2011 Рено Флюенс ВА3773АХ

19.01.2013 ВАЗ 212140 ВА3773ВВ

23.04.2013 Субару Форестер ВА3773АХ

20.03.2014 Субару Форестр ВА3773АХ

05.12.2014 Шевролет Нива ВА3773ВЕ

2. Нечитайло Ю.Т. – 2013 рік придбав будинок за 180 тис. доларів вул. Мінська 22.

09.01.2014 Тойота КАМРІ ВА1234ВС

09.01.2014 Део Матіз ВА1234ВВ

3. Губський В.В. 2011 рік придбав будинок вул. Комунальна 4.

30.08.2011 УАЗ 452 ВА5000АК

19.09.2012 Тойота Авалон ВА0777АМ

24.07.2013 Тойота Секвоя ВА0777АМ

13.08.2013 УАЗ 31512 ВА0551ІС

26.11.2014 Міцубісі Паджеро ВА0777АМ

18.02.2015 ДЖАК ВА0555АР

Викладені факти можуть підтвердити начальники та співробітники Центрів ДАІ, які змучилися терпіти знущання цих керівників – хабарників а також безліч ошуканих ними громадян області, та за нашим переконанням мають всі ознаки корупції. Просимо розслідувати вказані факти та надати відповідь на нашу адресум. Кіровоград вул. Панфіловців 22а, інд.25000.С повагоюСергійчук Андрій Вікторович

Коток Олег Миколайович

ОРД

 

Теги статьи: КировоградГАИ

Дата и время 10 июня 2015 г., 19:17     Просмотры Просмотров: 9771
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Под Кировоградом мужчина, угрожая пистолетом, похитил из храма паску и скрылся
Бывший начальник ГАИ пытался похитить бывшего судью Высшего хозсуда
Со штрафом из ГАИ никакого паспорта: в сети рассказали о новых препятствиях в получении паспорта «ДНР»

«Еле уговорили отпустить»: в сети рассказали, в каких районах Донецка «ГАИ ДНР» тормозит авто с украинскими номерами
Пьяные гонки с экс-главой ГАИ в Киеве обросли новыми деталями
В Киеве "повязали" экс-главу ГАИ: пьяный полковник устроил ночные гонки

Жители ОРДО рассказали, как их штрафуют за украинские автономера
В Кировоградском СИЗО продолжается бунт заключенных: детали беспорядков и данные о жертвах
ГАИшнику, преследовавшему автомайдановцев, выплатят 300 тысяч компенсации по решению суда

Конвульсии Березкина: подконтрольные нардепу сайты продолжают публиковать фейковые рейтинги
Сын коррупционера Кирилл Москаленко баллотируется в Верховную Раду
Бывшие правоохранители-бандиты готовятся захватить власть в НМУ им. Богомольца

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.600642