АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Саакашвілі відмовився зустрічатися з Ківаловим та іншими місцевими «авторитетами»

Саакашвілі відмовився зустрічатися з Ківаловим та іншими місцевими «авторитетами»
Саакашвілі відмовився зустрічатися з Ківаловим та іншими місцевими «авторитетами»

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі не має наміру співпрацювати з олігархічними групами і місцевими «авторитетами», а робить ставку на молодих освічених фахівців-реформаторів.

Він нагадав, що в області починає діяти телефон гарячої лінії та закликав усіх охочих вступати в боротьбу за очищення суспільства від корупції і казнокрадства. 

Про це урядовець заявив під час зустрічі з активістами патріотичних організацій Одеси, новину передає «Преса України».

Саакашвілі розповів, що відмовився зустрічатися з депутатом Сергієм Ківаловим, якого вважають неформальним губернатором Одещини.

«Я тільки увійшов в кабінет, як мені відразу подзвонив по телефону Ківалов. Сказав, що нам треба зустрітися. Мені ніколи зустрічатися. Що буде, якщо я почну зустрічатися з усіма місцевими авторитетами? Моя мета — не боротьба з конкретними прізвищами, а з самою корупцією, наприклад. І якщо туди потрапить це прізвище, значить, з ним теж будемо боротися», — сказав Саакашвілі. 

Також керівник ОДА серйозно налаштований побороти систему «кришування», процвітаючу у регіоні: «У мене алергія на всяке «кришування», але якщо хтось таки продовжить когось «кришувати», то у нього «дах» поїде». 

При цьому Саакашвілі розповів, що має намір залучити до своєї команди людей реформаторського типу мислення. Він готовий включити так званий «соціальний ліфт» для молодих освічених фахівців і за допомогою відкритого відбору знайти майбутніх співробітників. Також губернатор вважає своїм обов’язком забезпечити проведення вже нинішньою осінню чесних і прозорих виборів до місцевих рад.

Голова ОДА нагадав присутнім, що в області починає діяти «гаряча телефонна лінія», на яку можуть звертатися всі чесні люди, що бажають сприяти очищенню суспільства від корупції, викривати і руйнувати корупційні схеми. 

http://uapress.info

 

Теги статьи: Михаил Саакашвили

Дата и время 11 июня 2015 г., 20:30     Просмотры Просмотров: 4069
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057659