АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 20°C
Львов: 18°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Віктор Бархоленко: 10 фактів про помічника депутата-козака Гаврилюка

Віктор Бархоленко: 10 фактів про помічника депутата-козака Гаврилюка
Віктор Бархоленко: 10 фактів про помічника депутата-козака Гаврилюка

4 червня 2015 року підприємець із Київської області Віктор Бархоленко заявив про складання своїх повноважень як помічника народного депутата України Михайла Гаврилюка, звинувативши Майданівського Козака у зв’язку з регіоналами та дерибанщиками. Інтернет-видання «АнтиКор» вирішило розібратися, чи багато втратив козак Гаврилюк після демаршу свого помічника та хто ж цей пан Бархоленко.

Він називає себе громадським активістом, який живе за законом та бореться з тими, хто його порушує. Звісно, ніхто з нас не є безгрішним. Проте не кожен уміє так професійно прикриватися ширмою активіста, як це робить Віктор Бархоленко.

Живе «активіст» у місті Буча Київської області, проте свої статки заробляє в сусідньому Ірпені, що не дивно, зважаючи на бутність його в минулому депутатом Ірпінської міської ради.

Як повідомляєінтернет-видання «From-Ua» у статті «Ірина Федорів: зв’язки з «регіоналами», зрада однодумців і політичне кілерство», «Віктор Бархоленко, будучи депутатом Ірпінської міської ради, виділив собі і «своїм» людям не одну земельну ділянку. Є відеозапис показань у прокуратурі одного з жителів області, який запевняє, що саме Бархоленко сказав йому писати заяву на отримання земельної ділянки. Ірпінські активісти звинувачували Бархоленка в незаконному будівництві ринку в Ірпені. Таким чином, уявною громадською активністю Бархоленко намагається прикрити старі злочини і перевести увагу на опонентів».

Рік тому журналісти «Ірпінського незалежного сервера» детально викрили махінації Віктора Бархоленка в публікації «Віктор Бархоленко як інструмент в руках земельної мафії Ірпеня».

Як зазначає «Ірпінський незалежний сервер», жителями регіону довелося спостерігати за таким собі ярим «борцем за справедливість», екс-депутатом Бучанської селищної ради, екс-депутатом Ірпінськоі міської ради, неодноразовим кандидатом на посаду Бучанського міського голови (завжди – дуже невдало), власником базару між Ірпенем і Бучею – Віктором Бархоленком.

На перший погляд, можна було би повірити у щирість нескінченного потоку найогидніших слів і визначень пана Бархоленка, якби не декілька фактів, що викривають безпосередньо його як брехуна, дерибанщика землі в Ірпені та пособника незаконної забудови в Ірпені та в регіоні.

Далі – лише факти.

 

Факт 1:

У складі минулої каденції пан Бархоленко був депутатом Ірпінської міської ради. Найбільша кількість землі (близько 300 гектарів) була роздана в Ірпені саме за його депутатства. Жодної скарги чи офіційної заяви пана Бархоленка з незгодою про незаконне виділення землі в Ірпені помічено не було. Його колеги-депутати, прохаючи не розголошувати їхні прізвища, повідомляють, що майже на кожне голосування питань розподілу землі Бархоленко, як і більшість депутатів, давав свою підставну особу, яка отримувала земельну ділянку для Бархоленка. Пізніше Бархоленко просто продавав отриману, по суті, злочинним способом землю. Це забезпечувало підкуп з боку регіоналів відомого «борця» за його мовчання.

 

Факт 2:

Бархоленко був членом архітектурно-будівельної комісії. Як відомо, найбільш інтенсивна забудова Ірпеня здійснювалася в період з 2004 по 2009 роки, коли відбувався інтенсивний розвиток будівельної галузі. Відповідно, в цей період було вирізано найбільшу кількість дерев в Ірпені. Це підтверджує офіційна статистика. Але... Як член архітектурно-будівельної комісії Ірпінської міської ради Бархоленко був зобов’язаний стежити за питаннями компенсаційної сплати за вирубані дерева або ж – давати свою мовчазну згоду (за певний стимул, звісно) на їхнє винищення. Якщо проаналізувати надходження до Ірпінського бюджету за той період (їх майже не було) – стає зрозуміло, що Бархоленко обрав другий шлях. Шлях особистого збагачення в обмін на винищення зелених зон Ірпеня.

Окрім того, до повноважень комісії входило приймання в експлуатацію зведених будинків. Сотні приміщень, які не відповідали державним будівельним нормам, були прийняті в експлуатацію за сприяння пана Бархоленка.

 

Факт 3:

У місті Буча на вулиці Камінського, 30, незаконно розташоване СТО, яке належить тому ж таки Бархоленку. «Борець за правду» фактично здійснив самозахоплення території, яка належить громаді. Жодної копійки за оренду цієї ділянки громада Бучі не отримує!

 

 

Факт 4:

Під кінець депутатської минулої каденції в Ірпені розкрадалися найбільші шматки землі (близько 80 гектарів). Бархоленко виставив вимогу: він підтримає голосування, якщо йому нададуть ділянку між Ірпенем та Бучею для зведення автобазару. Після тривалих торгів Бархоленко домігся свого. Сьогодні між вулицею ІІІ Інтернаціоналу (Ірпінь) та вулицею Вокзальною (Буча) розміщується ринок. Побудований він із порушенням усіх будівельних та санітарно-гігієнічних норм. Тричі ринок отримував приписи на закриття, але щоразу Бархоленко відкуповувався від перевірчих органів. Минулого року на цьому ринку відбулася пожежа, яка дивом не забрала декілька людських життів, але навіть цей факт не змусив Бархоленка привести своє дітище у відповідність до державних будівельних норм.

 

 

Факт 5:

Бархоленко закидав правоохоронні органи зверненнями із проханням скасувати частину рішень щодо виділення земельних ділянок у Лісовій Бучі. Але «борець-хамелеон» замовчує важливий факт, як, будучи депутатом Бучанської селищної ради, він особисто неодноразово голосував за… виділення цієї ж землі. І тепер він, по суті, ініціює скасування, в тому числі, й тих рішень, за які голосував особисто.

 

Факт 6:

За фактом запиту до фінансового управління Бучанської міської ради отримано наступну відповідь. Бархоленко за період з 2010 по 2013 роки сплатив до міського бюджету (увага!) – 1180 гривень! Замисліться лише – 600 грн на рік! Це означає,  «борець за справедливість» ще й займається приховуванням власних прибутків, що вже тягне на кримінальну відповідальність. Адже хіба, володіючи ринком, СТО та продаючи земельні ділянки, можна заробляти настільки мало, щоб сплачувати податків лише 600 гривень на рік?

 

Факт 7:

Бархоленко робив чергову спробу балотування в депутати Бучанської міської ради на позачергових виборах. Факт, що він зайняв передостаннє місце, набравши аж 15 голосів, обговорювати не будемо, проте, це продемонструвало реальну підтримку з боку громади. Цікаве інше. Заповнюючи декларацію, Бархоленко свідомо зробив помилку у своєму ідентифікаційному коді, пропустивши одну цифру. Це було зроблено для того, щоб громадськість не змогла перевірити реальний розмір його статків.

 

Факт 8:

Михайла Гаврилюка били беркутівці, виставивши голим на сніг у шалений мороз. Він ризикував своїм життям. Тому навряд чи він співпрацюватиме з регіоналами зараз, у чому Козака звинувачує Бархоленко. Найімовірніше, Гаврилюк не захотів брати участь у земельних схемах Бархоленка. Ця версія виглядає більш правдоподібною.

 

Факт 9:

Будучи громадським діячем, Віктор Бархоленко не ознайомив громадськість Київщини зі своєю декларацією і за 2014 рік. Без коментарів. Чи, може, не вигадав ще, яку цифру в ідентифікаційному коді не дописати.

 

Факт 10:

Цікавий наступний факт. Саме після призначення Бархоленка помічником народного депутата Гаврилюка, Козак вніс законопроект про легалізацію проституції! Не про захист зелених зон, не про розвиток місцевого самоврядування, а про проституцію. Може, небажання нардепа просувати пікантний законопроект і стало причиною звільнення Бархоленка з посади помічника-консультанта?

 

Іван Ковальов

спеціально для «АнтиКор»


Теги статьи: Бархоленко ВикторМихаил Гаврилюк

Дата и время 12 июня 2015 г., 11:23     Просмотры Просмотров: 15248
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Экс-нардеп казак Гаврилюк признался, что работает таксистом в Киеве
Козак Гаврилюк купил джип за 100 тысяч
Козака Гаврилюка подловили на получении ЦУ от куратора

Найбідніший нардеп: козак Гаврилюк опублікував е-декларацію
Нардеп Гаврилюк стал отцом
"Квартал 95" зробив нову пародію на козака Гаврилюка, незважаючи на гнів мережі: з’явилося відео

Козак Гаврилюк відповів афоризмом "95 кварталу" на свою пародію
Провластный блогер назвал комиков 95 квартала шутами и продажными суками, и призвал извинится перед Гаврилюком
«Меня не приглашали во Францию»: Гаврилюк рассказал всю правду о поездке нардепов на Евро 2016

Обнародованы подробности свадьбы казака Гаврилюка
Козак Михайло Гаврилюк відгуляв весілля у Коломиї. ФОТО
Націоналістичне підпілля Луганщини - 4: Порятунок групи Гаврилюка в Сєвєродонецьку

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.326861