АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 16°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Про овечі шкіри захисників корпоративних чеснот ПрАТ "ФФ "Дарниця"

Про овечі шкіри захисників корпоративних чеснот ПрАТ "ФФ "Дарниця"
Про овечі шкіри захисників корпоративних чеснот ПрАТ "ФФ "Дарниця"

АО "Інтайтл" здійснює представництво інтересів посадових осіб Публічного акціонерного товариства "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" у господарській справі №910/4707/21, що розглядається Господарським судом міста Києва.

Ініціатором судового розгляду став один із акціонерів і конкурентів ПАТ "НВЦ БХФЗ" - ПрАТ "ФФ "Дарниця". Предметом позову у цій справі є вимоги ПрАТ "ФФ "Дарниця" про стягнення з посадових осіб (загалом 8 осіб) ПАТ "НВЦ БХФЗ" збитків в сумі 190 351 319,27 грн.

Завдяки інформаційній активності ПрАТ "ФФ "Дарниця" фабула означеного корпоративного спору, ідентифікуючі відомості про його учасників і доказове наповнення позовних вимог стали доступними для широкого загалу. При цьому, тональність самовпевнених і свинуватих коментарів на адресу опонентів у справі, поширених представниками вищезазначеного товариства в мережі "Інтернет", різко контрастували з їх іміджевим лоском.

Випари вербальної агресивності Метрів корпоративного права, які опікувалися інтересами ПрАТ "ФФ "Дарниця", псували атмосферу судових засідань у справі №910/4707/21. Головуючий суддя не був поблажливим до обвинувальних промов дарницьких ораторів і поклав край образам та хамству. До того ж реагуючи на прояви агресії зі сторони білокомірцевої братії, представники відповідачів ініціювали трансляцію судових засідань у справі №910/4707/21 в мережі "Інтернет". Відтак кожен охочий зможе не лише відчути атмосферу судових перегонів, але й отримати уявлення про аргументованість позицій сторін у цій справі.

Онлайн-трансляція судових засідань відіграла роль чарівної пігулки, що забезпечила формальну пристойність висловів та суджень учасників процесу. Але, як мовиться в народі, святе місце порожнім не буває. На авансцені корпоративного конфлікту акціонера (ПрАТ "ФФ "Дарниця") та акціонерного товариства (ПАТ "НВЦ БХФЗ") з’явилися нові майстри естрадно-розмовного жанру. Йдеться про голову ради директорів ПрАТ "ФФ "Дарниця" Дмитра Шимківа, відомого як відданого адепта соросовських цінностей і най-най-най диджіталізованого вітчизняного управлінця.

Підсвічуючи реформаторським німбом, Дмитро Шимків виклав у соціальній мережі "Фейсбук" лаконічний допис, адресований опонентам – посадовим особам ПАТ "НВЦ БХФЗ", на тему: "Не любимо, коли нас тримають за дурнів". У вкладенні до цієї інформаційної чорної мітки містився текст чергової публікації з віщуванням кар єгипетських на голови осіб, які пручаються перспективі поглинання ПАТ "НВЦ БХФЗ" зі сторони ПрАТ "ФФ "Дарниця".

Резюмуючи інформаційний меседж "ми не дурні", Дмитро Шимків згадав про міжнародні важелі захисту власника, утім не уточнюючи, якого власника мав на увазі, а також наголосив на початковій стадії дарницького реваншу в боротьбі зі своїм конкурентом на фармацевтичному ринку України.

Оминаючи тему дурнів та особливостей їх фізичних станів (статичний/динамічний), ми не можемо не відреагувати на приховані погрози видатної посадової особи ПрАТ "ФФ "Дарниця" на адресу опонентів у господарській справі №910/4707/21. Адже, ревізуючи чужі гріхи, варто розпочати з власних, м’яко кажучи, поведінкових вад у корпоративних правовідносинах.

Не знаю чому, але згадується невдалий замах у 2017 р. "невідомих" зловмисників на викрадення акцій інших акціонерів ПАТ "НВЦ БХФЗ", шляхом використання корумпованих зв’язків у Старобільському районному суду Луганської області в межах цивільної справи №431/555/17. Номінальним акціонером мав стати столичний безхатченко, а ось у припущеннях про наступного щасливого власника пакету акцій ми скористаємося пунктуаційним прийомом Дмитра Шимківа, тобто трикрапкою (…).

Напрочуд цікавими видаються обставини так званого відчуження акцій ПАТ "НВЦ БХФЗ" громадянкою Лисенко, які в тому ж 2017 році були викрадені "невідомими", шляхом підроблення документів. А трохи згодом випадково. Випадково звичайно ж. Ох вже ці випадковості… власником викрадених акцій стало ПрАТ "ФФ "Дарниця".

Погодьтеся, Шановний Дмитре Анатолійовичу, такій практиці корпоративних правовідносин складно підібрати цензурну семантичну характеристику. На жаль, навіть сакральним терміном "діджиталізація" не скористаєшся.

До речі, "гріхи" посадових осіб ПАТ "НВЦ БХФЗ", що нині блукають коридорами чистилища правосуддя і є наріжним каменем правової позиції ПрАТ "ФФ "Дарниця" у справі №910/4707/21, виглядають не такими вже і гріхами на тлі "чеснот" ображеного акціонера. Йдеться про закупівельні ціни ПАТ "НВЦ БХФЗ" на активні фармацевтичні інгредієнти, що імпортувалися у період 2014-2018 рр. Профінансувавши крестонівських, маркатемівських пінкертонів на проведення порівняльного аналізу закупівельних цін ПАТ "НВЦ БХФЗ" з ринковими цінами, ПрАТ "ФФ "Дарниця" розтиражувала у Всесвіті результати цих розслідувань. Сенсаційність новини полягала в істотному завищенню закупівельних цін ПАТ "НВЦ БХФЗ" на аналізовані АФІ.

Та, мабуть, феномен сором’язливості замовників вищезазначених розслідувань перешкодив наданню фінансовим слідопитам вихідних даних про закупівельні ціни ПрАТ "ФФ "Дарниця" на тотожні АФІ, тотожних виробників і в тотожний період часу. Це дуже прикро, оскільки безспірним лідером у ціновому марафоні на одні і ті ж АФІ є ПрАТ "ФФ "Дарниця", закупівельні ціни якого на 200 -400% перевищують закупівельні ціни ПАТ "НВЦ БХФЗ"!

У цьому контексті не зайвим буде нагадати діджиталізованим крикунам про значення народної приказки з характеристками особи, яка найгучніше кричить: "Лови злодія".

Повертаючись до анонсованого Дмитром Шимківим використання "міжнародних важелів", ми лише вітаємо такі цивілізовані засоби вирішення корпоративного конфлікту. Водночас сподіваємося, що у корпоративній політиці ПрАТ "ФФ "Дарниця" залишилося місце і для морально-етичних важелів, що є особливо актуальними для особи, яка плекає образ найвідомішого благодійника України.

Микола Павленко


Теги статьи: АО ІнтайтлШимкивГП Дарницкий заводБХФЗБорщаговский фармзаводфармацевтичний завод

Дата и время 11 июня 2021 г., 11:22     Просмотры Просмотров: 532
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Соратник Порошенко одиозный экс-нардеп Глеб Загорий отобрал у Киева контроль над Борщаговским химфармзаводом
Коболев, Пасько и Шимкив вошли в набсовет “Киевстара”
Суд вернул бывшему нардепу Глебу Загорию 25% акций БХФЗ, купленные “Дарницей” – СМИ

“Дарница” – фармоимперия экс-депутата Глеба Загория
Бизнес на коронавирусе: кто и что продвигает в Украине в качестве панацеи от Covid-19
«Дарница» получила более 3 миллиардов от продажи лекарств

Если Зеленский возьмет Саакашвили, то что ему делать с Аваковым и Шмыгалем?
Радуцкий с Загорием провернули сделку века с лекарством от COVID-19
Загорий не договорился со Скалецкой и вспомнил о «снайперах» против Коломойского

«Схематоз»: почему инвестиции в ОВГЗ популярны среди политиков и чиновников
“Дарницу” семьи Загорий оценили в $400 млн
В ситуационной комнате АП не было серверов, – Шимкив

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.041351