АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 10°C
Львов: 11°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 11°C
Ровно: 10°C

Аваков розповів, що в БРСМ змішували бензин за підтримкою чиновників

Аваков розповів, що в БРСМ змішували бензин за підтримкою чиновників
Аваков розповів, що в БРСМ змішували бензин за підтримкою чиновників

На підприємствах мережі "БРСМ-Нафта" змішували бензин із присадками й домішками, їх покривали представники органів державної влади й силових структур.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні Кабінету міністрів, зазначивши, що одну справу Генпрокуратура закрила в жовтні минулого року, а ще одну МВС відкрило в травні цього року.

"Слідчі підрозділи МВС ще в червні 2014 року почали кримінальне провадження щодо посадових осіб групи компаній БРСМ за фактом умисного введення в обіг на ринку України небезпечної продукції (стаття 227 Кримінального кодексу) і незаконних операцій із підакцизними товарами (ч. 3 стаття 204 КК)", - сказав голова МВС.

"Установлено, що впродовж 2013-2014 років під контролем цієї компанії підприємствами, за підтримки окремих представників органів державної влади й силових структур здійснювалосясистематичне незаконне виготовлення підакцизних бензинівмарок А-95 і А-95-Е шляхом змішування бензину А-92 з різними присадками з недоброякісної сировини, що становило загрозу для життя людей. Це бензол, метанол і такого роду присадки", - сказав він.

За словами Авакова, "зібрано достатню доказову базу – у тому числі, свідчення свідків, висновок експертів про невідповідність бензину державним стандартам, дані, отримані при проведенні негласних слідчих дій".

"На підставі зібраних даних рішенням слідчого судді Печерського району (Києва) планувалося проведення 12 обшуків на об’єктах групи компанії БРСМ: у центральному офісі, 7-ме автозаправних станцій, 4 нафтобазах, у тому числі й нафтобази в Глевасі, яка зараз згоріла", - зазначив голова МВС.

"За результатами слідства, передбачалося припинити незаконну діяльність із виготовлення нафтопродуктів. Однак у жовтні 2014 року матеріали цього провадження були витребувані колишнім керівництвом Генеральної прокуратури й одразу прокурором, процесуальним керівником донесення слідства внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про його припинення у зв’язку з відсутністю складу злочину", - заявив Аваков

Він додав, що 20 травня цього року Головне слідче управління МВС почало розслідування "у відношенні посадових осіб групи компаній "БРСМ", які впродовж останнього року закуповували нафтопродукти з нафтових родовищ України, проводили їх через фіктивні підприємства за підробленими документами і на території трьох нафтобаз, розташованих у Вінницькій, Полтавській і Київській області (база в Глевасі), виготовляли бензин і паливо "підвищеної" якості з використанням різних присадок і домішок".

"Внаслідок таких махінацій при реалізації й отриманні товароматеріальних цінностей, на наш погляд, за даними слідства, завданий державі збиток становив понад 1 мільярда гривень", - сказав Аваков.

"Зараз дане провадження для перевірки було затребуване Генеральною прокуратурою – ми очікуємо рішення Генпрокуратури", - заявив він.

"У нас ведеться ще низка слідчих дій. Думаю, що інформація досить важлива, загинули люди – і ми будемо говорити про це публічно", - додав голова МВС.

При цьому голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко підтвердив, що мережа автозаправних комплексів "БРСМ-Нафта" належить екс-чиновнику Едуарду Ставицькому, який утік з України.

УП


Теги статьи: БРСМАЗС БРСМ-Нафта

Дата и время 12 июня 2015 г., 14:24     Просмотры Просмотров: 2675
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

На Киевщине задержана группа, похитившая 900 тыс. грн при разбойном нападении на склад "БРСМ" в сентябре
БРСМ проиграла апелляцию АМКУ по газовому делу
Как миллионы долларов бензинового бизнеса «беглеца» Ставицкого идут на избирательную кампанию Тимошенко

Верховный суд отдал должное Бибам
Оффшоры и АЗС: кому вы платите, когда заправляете свой автомобиль
Суд арестовал активы "БРСМ-Нафта" на почти 1,3 млрд грн

Криминальная империя «БРСМ-Нафта»: мошенник Андрей Биба продолжает наживаться на украинцах
Страстотерпцы в Хуахине или русский мир Андрея Бибы и Светлана Бибы
За допомогою «адвокатів-запроданців» біглий олігарх Курченко планує повернути контроль над своїми активами в Україні

В Украине исчезнет одна из крупных сетей АЗС
Под Киевом из-за горе-водителя взорвалась АЗС
Скандальную сеть АЗС БРСМ-Нафта переписали на игрока в покер

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.114299