АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -5°C
Львов: -5°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Бойові дії в Мар"їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів

Бойові дії в Мар"їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів
Бойові дії в Мар"їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів

Ескалація бойових дій в районі населеного пункту Мар"їнка породила безліч питань, відповіді на які ми досі і не отримали.
Кожна зі сторін конфлікту висловила своє бачення ситуації.

"За даними групи ІС, саме наступ на Мар’їнку, за задумом командування російсько-терористичних військ, мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС. З цією метою, перед наступом, в район Донецька терористами було перекинуто два посилених "мотострілкових батальйони" (один - в Петровський район Донецька, другий - на північ) і танкову групу на додаток до раніше накопиченим силам", - про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. На користь цієї версії, а саме: наступ на Мар’їнку мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС, говорить той факт, що це сталося після того, як Росія фактично зірвала переговори в Мінську.

Нагадаю, її представник- Азамат Кульмухаметов просто залишив переговори. Позиція української сторони зрозуміла, тепер надамо слово т.зв."ополчению". Я не буду давати цитати представників т.зв."офіційних структур" самопроголошеної "ДНР", краще надам слово безпосереднім учасникам цих подій. З блогу "ополченця" на псевдо lexpartizan: "Дрібна операція, яку взимку легко б заклали за півдня, стала мало не бідою і зривом початку літньої кампанії. У розвідці підозрюють зраду. У штабі - злив інформації, укри реально нас чекали" ЗСУ чекали ,а у штабі ополчення говорять про зраду.Може це точка зору однієї людини.яка поразку своїх поплічників намагається прикрити зрадою? Шукаємо далі. Процитуємо командира НЗФ ДШРГ "Рязань": "Коротко про Мар’їнці: такої м’ясорубки давно не бачив, стільки жертв і перемир’я. Я чогось не розумію ... укри пристреляли все так, що я три рази попрощався з життям ".

Тепер вже російські найманці розповідають про те, що українська артилерія відпрацювала на відмінно і била по пристріляних, наче в тиру, цілях. "У штурмі брали участь близько тисячі бійців і 40 бойових машин. Майже бригада. Прорив лінії фронту знаходиться за межами можливостей ополченія. У штурмі Мар’їнки брали участь ДШРГ "Рязань", батальйон "Пятнашка","Восток" і навіть відпускники. Імхо, це таки Захарич з властивим йому ідіотизмом рипнулся. Третя цитата цікава тим,що дає можливість зрозуміти характер операції - "прорив лінії фронту знаходиться за межами можливостей "ополченія". Себто, ні про який початок масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС, не йдеться. Другий цікавий момент - це назви військових формацій, які приймали участь у цьому наступі. ДШРГ "Рязань" та батальйон "Пятнашка" у більшості своїй складаються з російських та іноземних найманців, а батальйон "Восток", яким командує Ходаковський, важко запідозрити в симпатіях до Захарченка.

І нарешті останній, третій, момент:"Захарич з властивим йому ідіотизмом рипнулся."Саме на цьому - Захарченко рипнувся з властивим йому ідіотизмом", ми і зробимо акцент. Мене у цьому питанні власне цікавить не сам момент ідіотизму Захарченка, а чий наказ він виконував і чи був цей наказ таким вже ідіотським? Може це була гра на грані фолу спеціальних структур сусідньої держави, яка руками Захарченко і ЗСУ спробувала вирішити для своєї країни питання подальшої долі радикально налаштованих співвітчизників, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України? Щоби отримати відповіді на ці запитаннязробимо маленький екскурс в історію. Далі буде...

Обозреватель

 

Теги статьи: Марьинка

Дата и время 13 июня 2015 г., 11:52     Просмотры Просмотров: 1863
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119275