АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Війна тільки починається - Стрєлков

Війна тільки починається - Стрєлков
Війна тільки починається - Стрєлков

Російський терорист Ігор Стрєлков вкотре розкритикував «народне ополчення» і політику Росії щодо того, чого «ополченцям» вдалося добитися за рік.

За його словами, пишається тут нічим: «нацистська» влада в Києві не повалена, від України відокремлені тільки кілька районів «Новоросії», але не можна сказати, що їх відстояли. Стрєлков прогнозує в майбутньому продовження війни, за допомогою якої «ополченці» повинні виправити допущені помилки.

Новину повідомляє «Преса України».

За словами Ігоря Стрєлкова, США вдалося досягти поставлених завдань: «посварити» Україну і Росію, знерухомити останню санкціями, розв’язати війну на Донбасі, в якій гинуть «російські люди».

«Можливо через рік ми і зовсім, у разі війни, зламаємо зуби об укрів. Об французів не зламали, об німців не зламали, об шведів не зламали, навіть турків яснами замумляли, а про укрів зламаємо?»- робить припущення Стрєлков.

Він каже, що тепер час згаяно, і доведеться дійсно «ламати зуби і кров’ю захлинатися», щоб виправити те, що можна було з легкістю здійснити рік тому.

«Про насущний момент: «Мінський зливний процес» характерний не тим, що збережені і «підтримуються на плаву» (поки що) дві псевдо-республіки (по суті - два «огризка»), а тим, що за рішенням чисто тактичного завдання повністю виявилася «замилена» основна стратегічна задача - повалення нацистської антиросійської влади в Києві і возз’єднання російського народу Новоросії (і не тільки) з Росією. Чому радіти? Тому, що «відстояли» «окремі райони»? Так їх ще не відстояли. Війна тільки починається», - вважає Ігор Стрєлков.

А головною стратегічною помилкою «ополчення» він вважає те, що українській владі вдалося за рік побудувати боєздатну армію. За це, за його словами, потрібно «відривати голови», проте люди, відповідальні за це, отримали замість покарання ордени. 

Нагадаємо, чутки про фактично незабаром «злив» всієї бандитської так званої «Новоросії» вже настільки сильні серед «ополченців», що один з найодіозніших і відомих російських терористів сучасної Російської Федерації Гиркин (Стрєлков) змушений був дати свій коментар щодо цього у своїй групі в одній із соціальних мереж з посланням на якогось горлівського волонтера.

http://uapress.info/

 

Теги статьи: ГиркинСтрелковГіркін-Стрелков

Дата и время 13 июня 2015 г., 13:39     Просмотры Просмотров: 2217
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Российские танки недалеко от границ Украины: появилось новое фото
Славянск, который Путин не «спас», сравнили с Севастополем
Гиркин: «Путин смирился с «падением с пьедестала»

Наемники РФ ограбили склады экс-главаря «ДНР» Игоря Гиркина
Латынина о Стрелкове: Рассказывать, как освобождать русских в Эстонии, легко и безопасно. А как насчет Кадырова?
Дебаты Навального с Гиркиным показали, что с точки зрения общечеловеческих ценностей, оба они - бледная копия Владимира Путина

Александр Сотник: Навальный – тот же Гиркин, только не для шакалов, а для хомячков
Найем: Когда речь заходит об Украине, оппозиционер Навальный и военный преступник Стрелков мало чем отличаются друг от друга
Александр Тверской: Спасибо Навальному и его команде, что сделали из военного преступника рукопожатную политическую фигуру

Навальный сказал, что не будет воевать с Украиной за Донбасс, Стрелков возмущен
Гиркин заявил, что оружие и деньги на войну в Украине он получил в оккупированном Крыму
Бородай: Гиркин был «стукачем» в среде русских националистов

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054815