АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 24°C
Днепр: 25°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 22°C
Львов: 23°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 23°C
Ровно: 23°C

Війна тільки починається - Стрєлков

Війна тільки починається - Стрєлков
Війна тільки починається - Стрєлков

Російський терорист Ігор Стрєлков вкотре розкритикував «народне ополчення» і політику Росії щодо того, чого «ополченцям» вдалося добитися за рік.

За його словами, пишається тут нічим: «нацистська» влада в Києві не повалена, від України відокремлені тільки кілька районів «Новоросії», але не можна сказати, що їх відстояли. Стрєлков прогнозує в майбутньому продовження війни, за допомогою якої «ополченці» повинні виправити допущені помилки.

Новину повідомляє «Преса України».

За словами Ігоря Стрєлкова, США вдалося досягти поставлених завдань: «посварити» Україну і Росію, знерухомити останню санкціями, розв’язати війну на Донбасі, в якій гинуть «російські люди».

«Можливо через рік ми і зовсім, у разі війни, зламаємо зуби об укрів. Об французів не зламали, об німців не зламали, об шведів не зламали, навіть турків яснами замумляли, а про укрів зламаємо?»- робить припущення Стрєлков.

Він каже, що тепер час згаяно, і доведеться дійсно «ламати зуби і кров’ю захлинатися», щоб виправити те, що можна було з легкістю здійснити рік тому.

«Про насущний момент: «Мінський зливний процес» характерний не тим, що збережені і «підтримуються на плаву» (поки що) дві псевдо-республіки (по суті - два «огризка»), а тим, що за рішенням чисто тактичного завдання повністю виявилася «замилена» основна стратегічна задача - повалення нацистської антиросійської влади в Києві і возз’єднання російського народу Новоросії (і не тільки) з Росією. Чому радіти? Тому, що «відстояли» «окремі райони»? Так їх ще не відстояли. Війна тільки починається», - вважає Ігор Стрєлков.

А головною стратегічною помилкою «ополчення» він вважає те, що українській владі вдалося за рік побудувати боєздатну армію. За це, за його словами, потрібно «відривати голови», проте люди, відповідальні за це, отримали замість покарання ордени. 

Нагадаємо, чутки про фактично незабаром «злив» всієї бандитської так званої «Новоросії» вже настільки сильні серед «ополченців», що один з найодіозніших і відомих російських терористів сучасної Російської Федерації Гиркин (Стрєлков) змушений був дати свій коментар щодо цього у своїй групі в одній із соціальних мереж з посланням на якогось горлівського волонтера.

http://uapress.info/

 

Теги статьи: ГиркинСтрелковГіркін-Стрелков

Дата и время 13 июня 2015 г., 13:39     Просмотры Просмотров: 2404
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.267211