АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 30°C
Днепр: 30°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 28°C
Львов: 24°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 24°C
Ровно: 25°C

Податкова служба банкротить "Тріолан.Мані"

Податкова служба банкротить "Тріолан.Мані"
Податкова служба банкротить "Тріолан.Мані"

22.06.2021 Госпсуд м. Києва відкрив провадження в справі №910/9038/21 про банкрутство ТОВ "Тріолан.Мані".

Згідно з судовими матеріалами, ініціатор цієї процедури - ГУ ДПС у м. Києві.

Як писав Finbalance, 11.12.2019 Шостий апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ТОВ “Тріолан.Мані” та залишив без змін рішення Окружного адмінсуду м. Києва від 09.09.2019 (в справі №640/6511/19), яким компанії-скаржнику було відмовлено в задоволенні позову до Головного управління ДФС у м. Києві про скасування податкового повідомлення-рішення №0016951409 від 05.04.2019, яким до ТОВ “Тріолан.Мані” за порушення Положення про ведення касових операцій в нацвалюті було застосовано штраф на 3,7 млрд грн.

Згідно з судовими матеріалами, компанія-позивач здійснювала переказ коштів у нацвалюті через програмно-технічні комплекси самообслуговування (ПТКС) без використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

За результатами податкової перевірки, проведеної 01.03.2019, було встановлено, що в період з 01.01.2016 по 22.02.2019 використовувалися 234 відповідних ПТКС, обсяг операцій з приймання готівки склав 738,6 млн грн. І хоча готівкові кошти здавалися в банк, проте вони “в касовій книзі не відображені, прибуткові касові ордери та видаткові касові ордери на вищевказану суму не складалися, та як наслідок зазначену суму коштів не оприбутковано” (цитата).

З огляду на це, на підставі Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» (був скасований у червні-2019, - ред.) фіскали наклали штраф на ТОВ “Тріолан.Мані” в розмірі 3,7 млрд грн.

Суд першої інстанції констатував, що відповідно до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», при наданні відповідних фінпослуг мали використовуватися РРО, а відповідно мало місце “порушення підприємством позивача дотримання порядку здійснення розрахункових операцій” (цитата).

ТОВ “Тріолан.Мані” вказувало, що ні Закон «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», ні Положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затверджене Постановою правління НБУ №80 від 17.08.2017, не містять вимог щодо застосування РРО під час здійснення діяльності з переказу коштів.

Однак суд не прийняв цей аргумент, оскільки “вказані нормативно-правові акти регулюють зовсім інші правовідносини і жодним чином не впливають на регулювання правовідносин щодо податкового обліку обігу коштів” (цитата).

“Позивач був зобов`язаний здійснювати облік готівки в касовій книзі на повну суму її фактичних надходжень (до ПТКС) на підставі прибуткових касових ордерів, чого позивачем на власний розсуд зроблено не було”, - підкреслив Окружний адмінсуд суд м. Києва.

Шостий апеляційний адмінсуд погодився з висновками суду першої інстанції.

У держреєстрі засновниками ТОВ "Тріолан.Мані" вказані Сергій Міщенко та Світлана Остапенко. Ця компанія пов’язана з телекомунікаційним провайдером Triolan.


Теги статьи: податковаБанкротствоСудТриоланТОВ Тріолан.Мані

Дата и время 24 июня 2021 г., 11:33     Просмотры Просмотров: 425
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

В Херсоне мужчина заплатит 5 тысяч гривен штрафа за показанные соседке во время ссоры ягодицы
Суд отправил Чауса под домашний арест
Суд вернул государству Запорожский титаново-магниевый комбинат Фирташа

Суд продолжил избирать меру пресечения Чаусу: ходатайство об отводе судьи отклонили
Осудили на 9,5 года: суд вынес приговор по смертельному ДТП экс-главе уголовного розыска Волыни
Суд изменил меру пресечения подозреваемой в убийстве Шеремета Юлии Кузьменко

Судебное заседание по делу Чауса пройдет в закрытом режиме
Мешканця Дружківки судитимуть за катування 7-річної дитини
Суд повторно повернув обвинувальний акт щодо учасника "банди" під орудою очільниці УПД Київської області, яка продавала "адмінки" п’яних водіїв

Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины, которую с вероятностью 15% определили как Кузьменко, - адвокат Коломиец
Проглотил сверток с наркотиками: во Львове шесть патрульных приговорили к 8 годам тюрьмы из-за смерти парня
Украинцы начали получать фейковые повестки в суд: чем опасны подделки

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Обрадовались ли вы отставке Авакова?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.176263